Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Get Counter-Strike

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Get Counter-Strike   Чет Мар 29 2007, 10:24

http://www.counterstrike.com.mk/fajlovi/fajlovi.htm

овде ви се дадени сите потребани работи за да може да ја симнете CS од нет, најновите апдејти и сл
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Get Counter-Strike   Пон Апр 23 2007, 09:30

иначе имаше и обид да се направи Maкедонска верзија на СЅ ама изглеа дека ништо од тоа, еве што беше најавено:

glavnoto meni e na makedonski jazik
komandite se na makedonski jazik
govorot e na makedonski jazik
skinovite se makedonski
modelite na nekoi oruzja se smeneti
dokolku sakate i makedonski botovi posetete go linkot "botovi"(levo)
konzolata e smeneta


Za da ja imate makedonskata verzija na Counter-Strike potrebno e da go simnete patch-ot i da go sledite upatstvoto za instalirawe koe sleduva so nego.

али не губеде надеж, слушнав дека дечките пак се собрале и дека работат на случајот за македонската СЅ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
 
Get Counter-Strike
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: