Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што ви е битно кај една игра?

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Што ви е битно кај една игра?   Пет Мар 30 2007, 11:11

што ви е битно кај една игра за да ви го задржи вниманието ?
мене дефинитивно добра приказна, јака графика и можности за импровизирање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што ви е битно кај една игра?   Пет Мар 30 2007, 11:52

Могу јака графика, реалност во можностите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што ви е битно кај една игра?   Пет Мар 30 2007, 12:53

паа тоа слично на тоа и јас кажав горе томе, да имаш можност да импровизираш ... иначе јас па баш обратно од тебе диме, многу сакам кога има воведено имагинација во игрите затоа што те задлабочува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е битно кај една игра?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ви е битно кај една игра?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: