Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Фризерски салон во Полска

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Фризерски салон во Полска   Нед Апр 01 2007, 20:31

Гледајте што е фризерски салон !!! Кога ви викам ја дека Полска е закон земја, вие не ми верувате Smile)
http://warnet.ws/news/6274/comments/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Нед Апр 01 2007, 20:33

Хехе закон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Нед Апр 01 2007, 21:36

ахахахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Пон Апр 02 2007, 01:17

опааааа машала! и јас сакам вака фриз да ми прават!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Пон Апр 02 2007, 01:28

Овие ако сакаат и ко овца нека ме стрижат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Пон Апр 02 2007, 21:09

сеа глеам зашто само машки реплицирале на темава Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 00:55

епа фино штом виде, сеа можам да си легнам без да се секирам дека не не разбраSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 12:23

Ja vikam i na drugo mesto friz da napraat! Ha ha Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 20:06

па чим имаш идеа повели отвори салон и промовирај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 22:04

НЕ Е ДОВОЛНО ПЛАТЕНО ЗА ТАКВА СТВАР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 22:05

па ако бидеш добра во својата работа и ке ти плакаме добро Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 22:07

ПЛУС ЗА ТОА ПОСТОЈАТ САЛОНИ ЗА УБАВИНА ЗНАЕШ СО ДЕПИЛАЦИЈА - БРАЗИЛСКА ВАКВА ТАКВА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 22:12

па малце тешко се праат фризури на депилирани места нели .... абе ти викам почни со работа може да го дигнеш стандардот па нема да ти биде не платена работата Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 22:31

да бе и ке шатирам плус

замисли ме глеаш на емисија промовирам *срамни* фризови!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Вто Апр 03 2007, 22:35

еееј ако шатираш и јас ке дојдам! ај ке добијам попуст дека корчагинец така Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   Нед Апр 29 2007, 21:22

Само ние Македонците се заостанати!Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фризерски салон во Полска   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фризерски салон во Полска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: