Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 АПРИЛИЈАДА

Go down 
АвторПорака
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: АПРИЛИЈАДА   Пон Апр 02 2007, 10:28

Кажете како си поминавте на годинава на I април. Која беше најтоп маска што ја видовте, по можност и со слики како беше на плоштад.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: АПРИЛИЈАДА   Пон Апр 02 2007, 10:31

мене искрено не ми се свигаше многу забавата, и не си поминав нешто многу посебно како што очекував. Имаше интересни маски нели фала богу, но според мене тие типците со пелените беа најбоље! свака им част стварно!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: АПРИЛИЈАДА   Пон Апр 02 2007, 11:56

Најдобра маска беа тие 4 типци што глумеа македонски боб след тим во када на тркалца. БРАВО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: АПРИЛИЈАДА   Пон Апр 02 2007, 12:13

Ги видов тие типците у пелени на поминување, закон беа нема шо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: АПРИЛИЈАДА   Пон Апр 02 2007, 22:21

абе не беше лошо вчера на плоштад Very Happy Very Happy имасе интересни нешта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: АПРИЛИЈАДА   Саб Апр 28 2007, 20:01

Јас па не бев ни излезен!!!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: АПРИЛИЈАДА   

Вратете се на почетокот Go down
 
АПРИЛИЈАДА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: