Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Како да шеташ како пензионер

Go down 
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Како да шеташ како пензионер   Пон Апр 02 2007, 12:41

Не е тоа туку така, не!
И тука има правила и треба да се знае како.
Добро поставен пензионер вреди повеќе од 5 тајни агенти и разузнавачи. Тоа што тој го забележува за време на само една прошетка може да пружи увид во комплетната безбедносна ситуација на теренот.
Младите се секаде наоколу и не бираат место и време да направат некоја пиздарија и да го нарушат јавниот ред и мир. Скоро секој ден се случува некој собир и добро е да е присутен оперативец на теренот за да испита од блиску.А еве и како правилно се посетува некој собир:

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Како да шеташ како пензионер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: