Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Paintball

Go down 
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Paintball   Вто Апр 03 2007, 22:55

Не дека е некој спорт но што мислите за оваа игра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Paintball   Вто Апр 03 2007, 22:59

закон е !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Paintball   Саб Апр 14 2007, 23:58

Не знам, не сум пробал. Знам дека е над 18, најверојатно е добро...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Paintball   Нед Апр 15 2007, 02:10

закон било! ама да тоа над осумнаесет у борба можеш да влезеш! а иначе можеш да си пукаш и без 18! ај јас прва ќе го испробам тоа и ќе ви раскажам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Paintball   Нед Апр 15 2007, 17:23

абе подобрло би било не шо мислиме за играва него да се собереме едне дне да идеме да се испуцаме и после ке кажеме шо мисилиме а шо викате??ЌVery Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Paintball   Пон Апр 16 2007, 17:51

Moscow_BoY напиша:
Не знам, не сум пробал. Знам дека е над 18, најверојатно е добро...

нема везе дека е за над 18, јас се имам пукано! мнгу е закон!! ако сакате ај да се собереме и да одиме кај александар палас да се пуцаме малце! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Paintball   Пон Апр 16 2007, 19:56

веке реков Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Paintball   

Вратете се на почетокот Go down
 
Paintball
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: