Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Смешни клипови   Чет Окт 26 2006, 21:38

гледам никој не пишува овде па јас да бидам мразокршач:P

http://www.stupidvideos.com/video/just_plain_stupid/Farting_In_Bed/?m=viewed
http://www.stupidvideos.com/video/just_plain_stupid/Farting_Preacher_2/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет Окт 26 2006, 22:33

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб Окт 28 2006, 14:29

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед Окт 29 2006, 16:54

Хелоу дис ис мај систер наталиа, ши ис намбр фор проститут ин олл Казакстан Smile))))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре Ное 01 2006, 16:20

Preporacano Kita u Bila! Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет Ное 03 2006, 12:10

Moscow_BoY напиша:
Хелоу дис ис мај систер наталиа, ши ис намбр фор проститут ин олл Казакстан Smile))))

Го мрзам чичково.....зашо баш така мора да му се вика сестрата бе ? Sad

Иначе Кита у Била е закон! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет Ное 03 2006, 16:32

Fala. Isto dobar klip e i Lord Of The Rings ama na srpski! Ako ne mozete da go najdete dajte mi cd pa ke vi go snimam! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет Ное 03 2006, 17:08

ај продолжете со ставање линкови а не толку со муабети Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет Ное 03 2006, 18:02

Odete na youtube i barajte kirk and spock love affair ili kirk and spock nin closer! Mnogu e dobro! Mora da se vidi!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб Ное 11 2006, 16:12

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simoni4ka
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 5
Age : 27
Локација : ...daleku vo dlaboka ljuov...
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Ное 13 2006, 19:46

Nate duso dobra ti e temava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Ное 13 2006, 20:16

Simoni4ka напиша:
Nate duso dobra ti e temava

Na Tome e lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет Ное 30 2006, 17:57

Ова мора да го видите - http://www.miniclip.com/games/dancing-bush/en/!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет Ное 30 2006, 20:24

eee smajli odamna igra bus na miniclip
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Дек 11 2006, 22:50

ова е смешна песна! слушајте внимателно! http://video.google.com/videoplay?docid=-6147775012060788442&q=Emo+Song&hl=en
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто Дек 12 2006, 00:59

Ova mora da se vidi!!! ---> http://www.365.com.mk/index.php?option=com_content&task=view&id=1014&Itemid=2

''Еве едно видео од свадбена забава во Германија. Музиката на која играат е од германската хеви-метал група C&B Torture. Очигледно дека целата работа е „намонтирана“, но едноставно неможевме да се одлепиме од екранот поради движењата на славениците.'' komentarot od stranata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед Дек 31 2006, 01:42

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 08 2007, 20:31

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 08 2007, 21:59

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 08 2007, 22:01

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 08 2007, 22:04

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 08 2007, 22:08

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 22 2007, 16:59

Марко еве што бараше клип за тој Чехот
https://www.youtube.com/watch?v=Cof1Iissmfc&mode=related&search=
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 22 2007, 18:57

Proof напиша:
Марко еве што бараше клип за тој Чехот
https://www.youtube.com/watch?v=Cof1Iissmfc&mode=related&search=

клипов не е за тука пошо воопшто не е смешен, поарно стај го у бош муабети Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон Јан 22 2007, 19:33

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: