Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Која боја ке се носи ова лето???

Go down 
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 04 2007, 11:16

Кажете вие што мислите? И [color=Orange]пишете која боја би сакале да ја видите низ бутиците[color:24e2=DarkOrange:24e2]???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 04 2007, 12:10

Генерално летово ќе биде во мода стилот на 70сетите и 80сетите. Сеа кога бев во Солн идов дека нјмногу се застапени жолта, зелена, бела, црвенаљ и малку црна. Тоа е во секој бутик во Солун.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 04 2007, 20:47

хмззз, свеедно.... а зашто која боја? една боја ? само една? Sad се зезам... не знам шо ќе се носи, али здравје Боже знам шо ќе носам ја (и го испразнив пола плакар на баба ми Smile ) Smile иначе мислам дека више СЕ е модерно... секоја боја.. се цени индивидуалниот стил Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Пет Апр 06 2007, 20:00

i jas isto go praznev plakarot na baba mi zasto nejzinata obleka ke bide moderna ova leto Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Пет Апр 06 2007, 20:51

што значи сите баби ова лето ке бидат IN !? леле до кај стигна женскава мода .... ај зимајте и марама за на глава и бастун за под мишка!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Пет Апр 06 2007, 22:20

Мене ич не ми е гајле што ќе се носи летово, знам што јас ќе носам...
А тоа нема никаква врска со тоа што ќе се носи...
Модата ја менуваат за да заработат повеќе...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Нед Апр 08 2007, 01:49

Karate Kid напиша:
што значи сите баби ова лето ке бидат IN !? леле до кај стигна женскава мода .... ај зимајте и марама за на глава и бастун за под мишка!
pa baba mi ne nosi bastun i marama.Ona e edna od najmodernite babi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Нед Апр 08 2007, 10:24

гарант ке ја видам во тренерки на кеј сеа летово ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Нед Апр 08 2007, 17:01

која боја се знае летни бои со да не случајно секое лето се носи некоја нова боја и само таа?? не бе секогаш си преовладуваат бои според својот вкус само има отворени и затворениVery Happy така јас мисалмм незнм вие???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Пон Апр 09 2007, 19:11

Уф па не може да се каже само 1 боја! Ова лето ИН ќе бидат ХХЛ наочарите, каиш под гради (тоа многу ќе биде ин ова лето), балетанки... Боја не може да се дефинира бидејќи ин ќе бидат и шарените мали фустанчиња исто како и еднобојните! поздрав!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Вто Апр 10 2007, 21:30

pa kaisite i sega se nosat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 11 2007, 15:17

Да бе, го знам тоа, ама мислам на каиш не над џемпер туку над некое лено фустанче у светли бои! Smile ај ако најдам пример на нет одма ќе го ставам овде!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 11 2007, 15:24

ок, еве на каков каиш мислам (и како поставен). иначе ова е од гучи! (сеа не ефустанчето у светли бои ама ај!)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 11 2007, 21:22

Црно е секад у мода
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 11 2007, 21:27

иако не е баш практична за лето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Чет Апр 12 2007, 15:50

ах душо не збори сеа за тоа! веќе ми се лоши! хаха! абе црно не искача од мода! ама за у лето тоа фустанче конкретно не е за денска употреба! иначе цветните фустанчиња се! леле не ми работи усб/инфра-ред шитот! сакав да ви ставам фотки од гламурот мој! ама ги нема на нет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 18 2007, 14:11

Каква нека се носи црна и бела ZAk0-N
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 18 2007, 14:38

Не е важно што ќе се носи, битното е да научат п**** како да се облакаат, и да има јаки п**** !!! ( девојки де... )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Сре Апр 18 2007, 15:46

абе џабе добра облека ако на типкиве наши скопски не им стои ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   Нед Апр 29 2007, 20:55

Moscow_BoY напиша:
Мене ич не ми е гајле што ќе се носи летово, знам што јас ќе носам...
А тоа нема никаква врска со тоа што ќе се носи...
Модата ја менуваат за да заработат повеќе...

100% си во право!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која боја ке се носи ова лето???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која боја ке се носи ова лето???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: