Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Образложувања

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 13:35

ај малце посветол скин стаи зошо стварно не ми се глеа нај нај и башка бојава ги замара очите Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 13:37

не бе зоко ок е бојата не чини само бојата на фонтот во quote квадратот, ништо не се чита (барем ова е мое мислење)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 13:46

да може да се смени бојата на фонтот у quote квадратот за да не мора да се праи highlight за да се чита (ја сум за мењање на бојата)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 15:09

чек малце а кој воопшто го смени скинот?

EDIT: ја сменив бојата на фонтот така да сега се гледа што има напишано кога цитирате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 15:47

МНОГУ НИ Е МЕТАЛСКИ ФОРУМОВ! ЗАКОН!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 16:12

Јас го сменив...
Ако сакате можеме да отвориме нова тема, па да одберете кој скин да го ставиме ? Ама мислам дека и овој е доста добар...
Тоа за цитирањето не сум приметил, ама ќе го средам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 16:13

Moscow_BoY напиша:
Јас го сменив...
Ако сакате можеме да отвориме нова тема, па да одберете кој скин да го ставиме ? Ама мислам дека и овој е доста добар...
Тоа за цитирањето не сум приметил, ама ќе го средам...
cekaj da vidam kakvo e!bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 16:18

Не знам што му фали ? Јес да не се разбирам у ументност, бои и такви ствари Smile Добро е ај...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 16:29

баш е ок!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 16:41

ај бе ако не ке гласаме ако не им се свиѓа на повеќе, ако се согласат администраторите(мене ми е топ вака)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 16:47

Мене не ми е проблем да направам гласање, ама гледам дека скоро на сите им се допаѓа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Јан 20 2007, 01:36

еј закон е сеа стварно !! мн е топ !! болје е од претходниот скин у секој поглед !! БРАВО MOSCOW BOW !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Нед Јан 21 2007, 20:59

абе јас по долго врме ама сепак ме изнеданди променава според мене не е лошо но ако би мозело црнава боја да се замене си некоја друга би било подобро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пон Јан 22 2007, 00:56

не бе зашто ? супер е вака !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пон Јан 22 2007, 12:46

Не не форумов е супер и со боја и со дизајн. Секоја чест за Moscow_boy.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Вто Јан 23 2007, 19:30

барам образложување за некои мои избришани постови! т.е. барам образложување зашто се избришани!!!bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Вто Јан 23 2007, 19:33

Па ако мислиш на постовите од темата English избришани се затоа што се рчкаше со карате кид. Исто така и неколку негови постови се избришани. Во неколку наврати рековме дека на форумов нема да има рчкање Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Вто Јан 23 2007, 20:11

па и немаше! хммм..Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Сре Јан 24 2007, 00:01

абе зазанции беа тоа ... си се разбираме ние 2ца Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Вто Фед 20 2007, 02:39

Карате Кид, е поставен за модератор на игри, затоа што имаше желба. Како и поради заинтересираноста кон сајбер светот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Фед 23 2007, 18:49

Доколку дојдете до некоја информација на нет, или било каде... Можете да ја напишете во англискиот форум, без да ја преведуавте се разбира...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Мар 10 2007, 16:15

Го преименував подфорумот Музика во Музика и Ноќен живот, и ја преместив темата на столе за Шевињон таму...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Мар 17 2007, 16:42

можете и сами да видите дека најдоле на страната има ChatBox кое се користи како сите IM програми. ако не е добро ќе го тргнам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Мар 17 2007, 16:51

Јас мислам дека не го бива. Ја кочи страната насловна а и не се отвара ко што треба зеза нешто.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Мар 17 2007, 16:52

сеа ќе го тргнам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   

Вратете се на почетокот Go down
 
Образложувања
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: