Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Погодете го човекот на сликата ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 68
Age : 26
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Погодете го човекот на сликата ?   Пет Апр 20 2007, 18:21

Не го сменив, и претходно беше такво, само што ти не си дочитал. А ова со финтите, јас моите слики си ги именував обично "чик погоди" или нешо такво, ама на сликава стварно типот личи на Brad Pitt (и он има една иста ваква слика) и морав така да ја наречам, па затоа ја позајмив твојата финта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Погодете го човекот на сликата ?   Пет Апр 20 2007, 18:25

незнам не сум заприметил ... тоа ке да е ... иначе стварно незнам кој е фраеров ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 68
Age : 26
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Погодете го човекот на сликата ?   Сре Мај 02 2007, 21:20

Ако и текне на Нате да ја отвори темава гарант ќе погоди, верувам дека го знае типчево. Еве уште една слика од негo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погодете го човекот на сликата ?   Пет Мај 04 2007, 13:13

Го знам, само не знам како се вика Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Погодете го човекот на сликата ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Погодете го човекот на сликата ?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: