Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Рекламен простор!

Go down 
АвторПорака
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Рекламен простор!   Вто Апр 17 2007, 16:32

Ајде нешто за сефте на топикот.

www.makrap.info
( mak rapot, fs, hip hop cultura, grafiti, tekstovi ... itn )

www.bitola.niceboard.com
( ovaj forum ne e razvien, nov e sega, i ima samo nekolku clenovi ama niv go mrzi da pisat, pa ako saka nekoj da otvora temi , tamu ima mn. prostor )


PS: ako ne e vo red temata izbriseteja ( mislam ako ne sakate za se reklamiraat deugi stranici na vasiot forum )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Рекламен простор!   Вто Апр 17 2007, 17:26

Big_m_underground. Очигледно не пратиш што се дешава на форумов. Пред околу 1 месец еден член беше баниран поради рекламираше на др форуми. Така да нема да дозволам да постои вакава тема. Сега мавам клуч а за 24часа откако ќе имате можност да го прочитате ова темата ќе биде и избришана.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Рекламен простор!   Вто Апр 17 2007, 17:38

Луѓе дај разгледајте малце... Па после пишувајте...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Рекламен простор!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Рекламен простор!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: