Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Од каде слушнавте за форумов?

Go down 
АвторПорака
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 17:55

Еве на пример јас за форумов прочитав на www.tocka.com.mk.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 17:57

Јас го направив форумот. Со помош на дечките се разбира... И со ваша помош нормално... Затоа што форумот не е само на админите. Иначе не знаев дека не имало на точка ЛОЛ...
Интересна тема...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 17:59

ја слушнав од Slash, јбг со него сме скоро секој ден се дружиме доста
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 18:07

Мене овој погоре шо пишал ме отече ама еве сеа сум си дури и модератор.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 18:16

BIG_M_UNDERGROUND напиша:
Oki

ок ај да не бидеме премногу строги од старт уште, ама ај да те предупредам дека ова е потенцијал за жут картон! читај во правила!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 18:35

Zosto zolt??? Ne razbiram!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 18:36

BIG_M_UNDERGROUND напиша:
Zosto zolt??? Ne razbiram!!

http://korcagin.goodforum.net/Eioaaei-f1/Eacie-e-Aaiiae-t607.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 18:58

Дека оки напишав? Демек само за постој да праам така напишав? А?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Вто Апр 17 2007, 19:00

не ама се праи спам со такви постови а тоа е малце заморно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Саб Апр 28 2007, 19:56

Ејјјј кај загинавте пишете дргите од каде слушнавте за форумов??????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Саб Апр 28 2007, 22:58

слушнав од оној московецот дека напраил форум па бев третиот член и то...а кај не имало на точка?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Нед Апр 29 2007, 00:00

на точка имаше една статија за музиката, и подолу го имаше напишано вашиот форум, и дека таму имало за музиката повеќе.....и така....иначе и јас сега пуштив реклама на точка за корчагин и добромири. :D

http://www.tocka.com.mk/vest.php?vest=4282
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   Нед Апр 29 2007, 00:01

и ете го никола_јбт дојде Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Од каде слушнавте за форумов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Од каде слушнавте за форумов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: