Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Домашно милениче!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Домашно милениче!   Пон Окт 30 2006, 14:10

Edno prasanje za vas. Kakovo milenice bi sakale da imate. Temava e stavena tuka zatoa sto moeto milenice od sonistata e da imam debel mrzliv portokalov macor kogo ke go krstam GARFILD. Znam eden prijatel koj ima portokalov persijanec debel i go vikaat PUF macorot ne prai niso drugo osven sto ja de i spien. Mrzliv e zatoa sto e kastriran ali nema veze macorot e CAR>
Znaci cekam vasi mislenja na ovaa tema.
Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Вто Окт 31 2006, 17:33

Jas sakam da imam mrzlivec (ako ste go gledale Ice Age jasno vi e na sto mislam-na Sid!!!) Mrzlivecot jade 1 nedelno posto digestivniot sistem mu e mnogu spor!!! Srce!!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Вто Окт 31 2006, 21:09

чек малце...значи кое милениче од филм би сакал да го имам....хмммм...никое?scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Сре Ное 01 2006, 16:12

Pa ete moeto se sovpaga - Sid od Ice Age!!!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Сре Ное 01 2006, 18:54

Ја за милениче сакам бел тигар, шо ќе ми се излежава дома и ништо нема да прави...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Пет Ное 03 2006, 17:37

Сакам вервери4ка, иста како Hammy vo Over The Hedge ако сте го гледале :D

RJ:
Do you like the cookie?

Hammy the Squirrel:
I like the cookie!

RJ:
[Throws cookie away] Well this cookie's yuck!

Hammy the Squirrel:
But I thought I liked the cookie...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Пет Ное 03 2006, 17:52

Pa Simon4e ja mislam deka ververickata tebe po doma nema da ti zbori! Zalam! Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Пет Ное 03 2006, 22:09

smiley Smile напиша:
Pa Simon4e ja mislam deka ververickata tebe po doma nema da ti zbori! Zalam! Sad

да бееее. глеаш, не ми текна на тоа Sad

оф оф мори мајкооооооо Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Ное 04 2006, 00:24

Ne mi ofkaj ma! Ja samo ti vikam sooci se so realnosta! I plus ververicka za razlika od mrzlivec e popodvizna pa mnogu ke ti bega! C, c, c... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Ное 04 2006, 00:26

лелеее колку само забегувате од темите ама ај пошто е мало форумче сега за сега ќе дозволам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Ное 04 2006, 16:18

smiley Smile напиша:
Ne mi ofkaj ma! Ja samo ti vikam sooci se so realnosta! I plus ververicka za razlika od mrzlivec e popodvizna pa mnogu ke ti bega! C, c, c... Smile

па тоа е финтата. такво мале4ко, блесаво, што само тр4а по дома
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Ное 04 2006, 16:30

Hm. Ok, it's your choise! jas si sakam mrzlivec i da spie po cel den i da jade 1 nedelno! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Ное 04 2006, 17:06

smiley Smile напиша:
Hm. Ok, it's your choise! jas si sakam mrzlivec i da spie po cel den i da jade 1 nedelno! Smile

Да бе, и башка не трошиш многу храна... Smile
Иначе ја имам аверзија и трауми од миленичиња, ради една луда сијамска мачка што ја чував 3 години.....мнозинството од вас го знае епилогот - мачкава си ги изеде своите мачиња.....
Од тогаш не ми текнало да чувам некое милениче.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Ное 04 2006, 17:50

Lele! pa mrzlivcive ne znam dali gi mrzi da se parat! ama pa i da imam i mali mrzlivcinja ne veruvam majkata deka ke gi izede posto ja mrzi!!! ke spie!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Јан 27 2007, 17:27

Како што сите знаете ја дома имам Сибирски Самојед по име Лео. Иначе има година ипол и уште малце ќе биде спремен за парење па треба женка да му барам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Јан 27 2007, 17:59

ја имам едно домашно животно ... брат ми ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Саб Јан 27 2007, 20:00

ти пеер ко она на к15 ку*** а тоа не е животно!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Нед Јан 28 2007, 02:21

пффф ти знаеш ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Чет Фед 15 2007, 20:10

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Чет Фед 15 2007, 21:36

Ej bas ubavo kuce imas!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Чет Фед 15 2007, 21:37

Фала иначе Лео се вика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Чет Фед 15 2007, 21:56

A pa i ubavo ime ima.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Чет Фед 15 2007, 22:00

Знам. Зар се сомневате во мене?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Чет Фед 15 2007, 22:02

Na be, pa ti! So ti e?! Ama stvarno extra ku4e si odbral. I jas sakam takvo, ali moive ne se soglasuvaat. Kako da gi ubedam?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   Чет Фед 15 2007, 22:03

Па не знам ја и сестра ми им досаѓавме еден месец и едно попладне му пукна филмот на татко ни и ни купи куче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Домашно милениче!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: