Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Интересни статии од интернет!!!

Go down 
АвторПорака
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Интересни статии од интернет!!!   Саб Апр 28 2007, 18:51

"Кажете ми што да правам!!?? На полугодието на учебната година
поточно кога ни ги даваа книшките, наставничката ми рече да останам по
завршувањето на делењето на книшките.

Сите излегоа од училницата останавме само јас и мојата
наставничка.Отидов до катедрата и ја прашав!! Наставничке за што
сакавте да зборувате со мене?!! Таа ми рече дека многу ја палел мојот
стојко.
Јас останав зачуден. Таа ме фати за половината и почна да ми го
откопчува каишот. Јас се тргнав и почнав да одам накај вратата. Таа ме
престигна и повторно ме фати за половината и тогаш ми кажа дека сакала
да го прави ова и дека ако сум го направел тоа ке сум имал 5ка по тој
предмет.
Тогаш наставничката почна да ме соблекува. Јас и дозволив. Од тогаш тоа
го правиме после секој час и мн. ми е мило затоа што наставничката е
мн. добра(и тело и цице)и +ми дава да се фаќаме на сите места.
Но по 1 месец ми стана некако мн.глупаво. Сега незнам како да и кажам
да престанеме со тоа што сме го правеле до сега. Му кажав на мојот
најдобар другар и тој ми рече да имам секс со неа дур можам.
Вчера ми беше последниот час со неа неделава и се сексавме ко луди.
Сега се смирувам со тоа што има уште 2 месеца до крај. Но што ке правам
наредната година?"


Продолжете овде!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Интересни статии од интернет!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Интернет-
Отиди до: