Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Известување

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Известување   Пон Јун 18 2007, 04:33

Форумов беше затворен подолго време.
Решив да го вратам и покрај тоа што најверојатно оваа недела ќе биде создаден новиот форум. Така што ќе бидам повеќе концентриран на него.
Но со оглед на тоа што одамна реков дека форумов нема да биде затворен, ќе го одржам зборот и ќе го оставам како што е.

Moscow
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Известување   Вто Јун 19 2007, 23:59

niz to be back, но мислам дека умре форумов .... дај кажи што е тоа со новиот форум и одма известувај за него за membership!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Известување   Сре Јун 20 2007, 00:04

Computer Security, Warez, Development - VIP section with Private Exploit codes, UD exe files, free download till 500 MB, RapidShare accounts, Credit Cards...

Неговата работа ќе започне по моето враќање од одмор - тоа е за некој 15 дена.


Moscow
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Известување   Пон Jул 16 2007, 20:20

Како што веќе нагласив во предходниот пост, дека немам намера повеќе да го одржувам форумот. Што важи и за останатите администратори, оставам простор за останатите членови кои сметаат дека можат да го живнат форумот да го водат. Така да воколку има заинтересирани, за администраторско место нека ме контактираат по ПП. Се разбира ова важи за нашите верни членови, кои биле модератори или едноставно биле активни на форумот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Известување   Сре Jул 18 2007, 23:09

ок како што гледате го добив водството над форумов, имам неколку идеи што да правам со него но секако сакам и ваша помош околку извршување на замислата, сега сакам само да знаете, форумот е отворен, може да се продолжи "старата шема" овде, но некаде од 1 септември планирам форумов веке да биде преуреден, нов начин на водење и сл. имам некои планови за донесување нови луге од страна, воглавно од средните школи низ ск и да направиме еден општ форум за средните школи во СК. секако сите досегашни членови што покажале активност и се покажале како добри членови ке добијат функции на форумот, но за тоа ке одлучам јас.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Известување   Нед Jул 29 2007, 23:30

ок мало дополнување, во врска со преуредување на форумов, нема да се нафатам да го правам тоа премногу време и работа треба да се преуреди, едноставно, овој форум ке остане каков што е и се надевам со е-маилот што го пратив активноста повторно ке се врати на едно солидно ниво ....

иначе имам личен план да отворам нов форум (како што кажав со план да стане општ форум за средни школи) на кој нормално сите сте поканети, отприлика ке биде отворен до 1 септември, до тогаш можеме да продолжиме овде со “муабетите“. за новиот форум ке бидете сите известени преку ПП, напоменувам повторно, сите активни членови на овој форум ,кој мислам дека можат а и заслужиле, доколку сакаат да се нафатат ке добијат функција на форумот.

пишете овде кој сте заинтересирани за да се нафатите со било каква работа поврзана со форумот.

Idea ЕДИТ: до 9 август нема да бидам тука, се што ке се предложи ке биде разгледано по моето вракање, но тоа не значи дека доколку сте заинтересирани за било што не треба да се пријавите.


Последната промена е направена од на Нед Jул 29 2007, 23:59. Мислењето е променето 5 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Известување   Нед Jул 29 2007, 23:47

СЕ БАРА НОВ ТИМ* ЗА ВОДЕЊЕ НА ФОРУМОВ!!! КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ СО ПП КОЈ Е ЗАИНТЕРЕСИРАН ИЛИ НА МСН - karate_manija@hotmail.com И КЕ СЕ РАЗГЛЕДА ВАШЕТО БАРАЊЕ

секакви прашања во врска со ова прашајте овде

ВАЖНО: предност имаат сите активни членови и сите членови кој имале функции на форумот, но секако може и да се направат исклучоци во одредени ситуации и потреби

*под нов тим мислам подеднакво важно на админи и модератори!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Известување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Известување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: