Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Прашање за Кантер?

Go down 
АвторПорака
MA4OR a.k.a. BiG M
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Registration date : 2007-06-27

ПишувањеПредмет: Прашање за Кантер?   Сре Јун 27 2007, 21:10

Вака сега...дали некој знае како да ставам мој графит на Кантер ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашање за Кантер?   Сре Јун 27 2007, 21:13

најди каде се ставени во кој фолдер во инсталацијата и конвертирај го во форматот во кој се сите графити
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
MA4OR a.k.a. BiG M
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Registration date : 2007-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашање за Кантер?   Чет Јун 28 2007, 01:26

Karate Kid напиша:
најди каде се ставени во кој фолдер во инсталацијата и конвертирај го во форматот во кој се сите графити

барав ама не можам да најдам...дај тој што ја има нека кажи каде се точно...ае!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MA4OR a.k.a. BiG M
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Registration date : 2007-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашање за Кантер?   Чет Јун 28 2007, 02:00

Еј го најдов...ама кога ќе ја ставам сликата ми се исклучва Кантерот !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашање за Кантер?   Пон Jул 02 2007, 22:09

ти реков види го форматот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
MA4OR a.k.a. BiG M
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Registration date : 2007-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашање за Кантер?   Сре Jул 04 2007, 02:14

Karate Kid напиша:
ти реков види го форматот

da de vidov bmp
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашање за Кантер?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашање за Кантер?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: