Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 [тут] Веб Експлотација

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: [тут] Веб Експлотација   Пет Jул 20 2007, 03:49

Веб Експлотација е туторијал кој го напишав пред не многу долго време. Требаше да биде објавен со отварањето на мојот нов форум чија тематика ќе биде компјутерската безбедност. Но под некој околности, го постирав на неколку други македонски форуми. Со оглед на тоа што korcagin.goodforum.net е дел од мене, ќе го споделам со членовите кои сеуште не посетуваат. Ако воопшто има такви...

http://www.3dmk.uni.cc/tutorial.pdf
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: [тут] Веб Експлотација   Пет Jул 20 2007, 09:40

Microsoft JET Database Engine error '80040e14'
Syntax error (missing operator) in query expression 'UserName=''1 or'1' = '1' AND Password=''1 or'1' = '1' AND Active = True'.

/library/generic.asp, line 64

????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: [тут] Веб Експлотација   Сре Aвг 01 2007, 15:44

Работи нормално, провери пак...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: [тут] Веб Експлотација   

Вратете се на почетокот Go down
 
[тут] Веб Експлотација
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Интернет-
Отиди до: