Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---   Пон Jул 30 2007, 00:01

дека може да настане збрка доколку за работите споменати во темата ИЗВЕСТУВАЊЕ ги разрешуваме на ист топик, се што ве интересита во врска составувањето на новиот тим за раководство на форумов прашајте овде...

ВАЖНО: овде исто така може да се кандидирате за било каква функција на форумов, но мора да знаете дека пред да се кандидирате за било што размислете прво дали ке можете да ја бидете достојни на задачата!!

слободни места 2 администратори (за овие 2 места нема да можам да земам било кој за жал овие места можеби и нема да ги доделам доколку не сум сигурен дека тој што се кандидирал може добро да си ја изврши задачата)

модератори-за било кои теми! (за овие места е потребно да имате барем малце од малце знаење за темата и интересирање за истата, како и време за одржување на темата и чистење од разни спамови и теми/постови кои немаат врска со областа каде што се наогаат)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: --- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---   Пон Jул 30 2007, 00:29

Е ја мислам дека ке бидам супер како модератор за спорт пошо и онака насабајле кога пуштам компјутер прво спорт проверувам па се друго, така да...

__________________________________________________________________________

EDITED BY Karate Kid: батка ти имаш прио можеш да ја добиеш позицијата дека пред да ги извадам сите модератори ти и ја имаше истата, само да видиме што ке биде со форумов, дали ке има народ што ке се активира повторно. ако има добредојде Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
--- Инфо за составување на новиот тим за овој форум! ---
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: