Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Kaj шетавте летово?

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Kaj шетавте летово?   Нед Aвг 26 2007, 05:03

кај шетате летово? што ви беше во шема? мене заедно со народов највеке што искачаме ни беше парк! long live ПАРК! Razz вие кај највеќе "кисневте"?


Последната промена е направена од на Пон Сеп 03 2007, 17:22. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Kaj шетавте летово?   Пон Сеп 03 2007, 17:22

паа летово ни заврши така да ке ја преименувам темата во "кај ШЕТАВТЕ летово" Very Happy па ај чекам мислења да видам кај највеке сме се збирале корчагинци и останатите Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
 
Kaj шетавте летово?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Музика и Ноќен живот-
Отиди до: