Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Правила

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Правила   Сре Aвг 29 2007, 16:36

Нема правила Smile, овој форум не е модериран. Постирајте нешто за себе, од каде дознавте за форумот и слично. Ве молам посебна тема за секој член.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
 
Правила
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин :: Запознавање-
Отиди до: