Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 проблеми ...

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: проблеми ...   Вто Сеп 04 2007, 23:39

луге изглеа имаме еден сериозен проблем ... имаме посетеност немаме активност ... би ве замолил ако може доколку веке го посетувате форумот барем малку време да посветите на него и ке го вратиме полека во старата шема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: проблеми ...   Сре Сеп 05 2007, 01:15

добро би било да се врати по стара шема ама малце тешко...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: проблеми ...   Сре Сеп 05 2007, 15:29

зашто тешко бе томе, види доле луге кој го посетиле форумот .. има по 6-7 души ... секој да пише на барем по една тема тоа е топ ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: проблеми ...   Сре Сеп 05 2007, 23:13

епа нека пише де Smile. нема забрана за пишување на форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: проблеми ...   

Вратете се на почетокот Go down
 
проблеми ...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: