Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Ваш хит на денот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Пет Јан 12 2007, 20:15

Азра - Реквијем Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Саб Јан 13 2007, 00:58

100 greatest guitar solos-Led Zeppelin - Jimmy Page & Jeff Beck & Eric Clapton-Stairway To Heaven (live)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
..::MA4OR::..

Број на мислења : 126
Age : 25
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Нед Јан 14 2007, 23:10

100 kila ft Konsa - Pusi Mi K*ro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Пон Јан 15 2007, 16:29

Louis Armstrong - Casablanca - As Time Goes By
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Пон Јан 15 2007, 18:27

Do sea Wherever I May Roam - Metallica ja islusav edno 10 mozda i vise puti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Пон Јан 15 2007, 18:28

Пука Козметика - Убијци Со Микрофонот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Нед Јан 21 2007, 16:50

Survivor - Eye Of The Tiger
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Нед Јан 21 2007, 19:35

We Die Young - Alice In Chains!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Пон Јан 22 2007, 01:08

and justice for all - metallica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Пон Јан 22 2007, 12:44

Очи боје меда - ЕКВ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Пон Јан 22 2007, 17:19

Lionel Richie - I Call It Love
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 02:54

Slash напиша:
Очи боје меда - ЕКВ

дечак из воде Razz Razz


The Beatles - Lucy in the Sky with Diamonds
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 15:37

I Don't Fell Like Dancin' - Scissors Sisters
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 18:21

\Iron Maiden - The Trooper
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 18:24

NaTaLi напиша:
Slash напиша:
Очи боје меда - ЕКВ

дечак из воде Razz Razz


The Beatles - Lucy in the Sky with Diamonds
Што е поентата?
Инаку Thunderstruck - AC DC
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 18:25

а јас мислам дека е нешто во врска со текстот ама ај и јас ја чекам нате да одговори баш ме интересира!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 18:27

Па да така оди текстот ама насловот е Очи бојемеда.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 19:02

smiley Smile напиша:
а јас мислам дека е нешто во врска со текстот ама ај и јас ја чекам нате да одговори баш ме интересира!

да, дел од текстот е. и знам дека песната се вика очи боје меда Rolling Eyes Rolling Eyes (само некои луѓе ја викаат дечак из воде) ок не е битно Smile


Sublime - Tequila (cover version)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 19:28

хехе! погодив! нате јас после ќе бидам на мсн пошо сеа станав и ќе одам да јадам! сеа мене се уште хит на денот ми е I Don't Fell Like Dancin' - Scissors Sisters не ми се вади од глава!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Јан 23 2007, 22:07

Едо Маајка - Обечајна Рјеч
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Сре Јан 24 2007, 16:27

ABBA - Mamma Mia
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Сре Јан 24 2007, 16:50

NaTaLi напиша:
ABBA - Mamma Mia
леле ја обожавам песната! мене денешен хит ми е The Empire Strikes Back - John Williams cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Сре Јан 24 2007, 18:45

Metallica - Blackened
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Фед 13 2007, 17:06

Единствена Опција - Една Љубов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   Вто Фед 13 2007, 18:46

Little Sister - Queens Of the Stone Age
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ваш хит на денот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваш хит на денот
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Музика и Ноќен живот-
Отиди до: