Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Песна која ја слушате

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пон Јан 01 2007, 20:01

Right Said Fred - I'm Too Sexy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пон Јан 01 2007, 21:32

ЕКВ - Неко Нас Посматра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пон Јан 01 2007, 21:44

RHCP - By The Way
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пон Јан 01 2007, 22:36

Beyond the mirage - Al Di Meola
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пон Јан 01 2007, 22:46

Rolling Stones - Paint In Black
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пон Јан 01 2007, 22:51

Last X-Mas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 14:42

Back in black - Ac Dc
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 15:30

не слушам музика сестра ми ми вика, треба да одам негде и треба да се спремам! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 16:52

Октобар 1864 - Црни Плес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 18:01

Nancy Sinatra - Bang Bang
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 18:14

Друже Тито Ми Ти Се Кунемо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 18:28

NaTaLi напиша:
Друже Тито Ми Ти Се Кунемо
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 18:37

Akon feat. Eminem - Smack That
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 19:17

Proof напиша:
Akon feat. Eminem - Smack That
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid scratch affraid affraid Suspect affraid No affraid
еве како се прават глупи постови!
ја си пеам alice in chains!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 20:35

Hell bells - Ac Dc
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 21:08

Дувна Ветре Развигорче нишна гранче над изворче....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 21:11

Szymon Wydra & Carpe Diem-Pozwol Mi Lepszym Byc
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 21:12

Ринги Ринги Рингишпил ти си братко многу мил....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 21:23

Секси Робот lol! lol! lol! lol! lol! lol! ПЕСНАВА Е ЗАКОН lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 22:00

NaTaLi напиша:
Секси Робот lol! lol! lol! lol! lol! lol! ПЕСНАВА Е ЗАКОН lol! lol! lol! lol!
Хммммм во кој жанр беше сместена песнав?! Хард кор, траш метал или можеби прогресив рок?
СРАМОТА МА ТОА ДА СЛУШАШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 02 2007, 23:03

Slash напиша:
NaTaLi напиша:
Секси Робот lol! lol! lol! lol! lol! lol! ПЕСНАВА Е ЗАКОН lol! lol! lol! lol!
Хммммм во кој жанр беше сместена песнав?! Хард кор, траш метал или можеби прогресив рок?
СРАМОТА МА ТОА ДА СЛУШАШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

па ја не се ограничувам само на неколку жанрови lol! lol!
песнава е андерграунд електро турбофолк. најдов и текст:

Sistem mi je pao, lol! totalan je mrak
ne idem u krevet vise na tvoj znak
komande sam tvoje izbrisala sve
puno mi je srce, baterija ne Shocked

Pogresno si dugme pritisnuo, stoj
na mome ekranu nepoznat si broj
pukla nam je veza, veliki je kvar
ponovo sam ziva, vise nisam stvar

Refren 2x
Nisam ja tvoj seksi robot
ja nisam tvoj seksi robot

Necu da ti perem ledja svaki dan:shock:
necu da te sluzim, sluzi sebe sam
komande sam tvoje izbrisala sve
ti mi kazes lezi, a ja kazem ne lol!

Refren 8x

Ви се верува ли ?

Ај да се поправам сеа ја слушам Ми Смо Овде Само Због Пара - КУД Идијоти

и сеа се смени у Monkeys - And Then I Saw Her Face
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Сре Јан 03 2007, 00:04

NaTaLi напиша:
Slash напиша:
NaTaLi напиша:
Секси Робот lol! lol! lol! lol! lol! lol! ПЕСНАВА Е ЗАКОН lol! lol! lol! lol!
Хммммм во кој жанр беше сместена песнав?! Хард кор, траш метал или можеби прогресив рок?
СРАМОТА МА ТОА ДА СЛУШАШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

па ја не се ограничувам само на неколку жанрови lol! lol!
песнава е андерграунд електро турбофолк. најдов и текст:

Sistem mi je pao, lol! totalan je mrak
ne idem u krevet vise na tvoj znak
komande sam tvoje izbrisala sve
puno mi je srce, baterija ne Shocked

Pogresno si dugme pritisnuo, stoj
na mome ekranu nepoznat si broj
pukla nam je veza, veliki je kvar
ponovo sam ziva, vise nisam stvar

Refren 2x
Nisam ja tvoj seksi robot
ja nisam tvoj seksi robot

Necu da ti perem ledja svaki dan:shock:
necu da te sluzim, sluzi sebe sam
komande sam tvoje izbrisala sve
ti mi kazes lezi, a ja kazem ne lol!

Refren 8x

Ви се верува ли ?

Ај да се поправам сеа ја слушам Ми Смо Овде Само Због Пара - КУД Идијоти

и сеа се смени у Monkeys - And Then I Saw Her Face
Па не е работата дали се ограничуваш на неколку жанрови или не. Работата е во тоа што некои работи и да не се во жанрот што го слушаш ако се добри ќе ги слушаш, меѓутоа има и работи кои дури и да се во жанрот кој го слушаш едноставно е срамота да кажеш дека ги слушаш. Мислам кажи ми на што личи текстот. Да ме праша мене некоја ја ова со закон би го забранил, а оној кој го слуша и покрај забраната би го пратил на едно фино местенце кое е многу слично на Голи оток!!! Меѓутоа бидејки никој не ме прашува ќе си ќутам и ќе се нервирам!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Сре Јан 03 2007, 00:14

Slash напиша:

Па не е работата дали се ограничуваш на неколку жанрови или не. Работата е во тоа што некои работи и да не се во жанрот што го слушаш ако се добри ќе ги слушаш, меѓутоа има и работи кои дури и да се во жанрот кој го слушаш едноставно е срамота да кажеш дека ги слушаш. Мислам кажи ми на што личи текстот. Да ме праша мене некоја ја ова со закон би го забранил, а оној кој го слуша и покрај забраната би го пратил на едно фино местенце кое е многу слично на Голи оток!!! Меѓутоа бидејки никој не ме прашува ќе си ќутам и ќе се нервирам!!!

Ај пошо некои не разбираат, да си кажам дека предходните два поста ми се напишани со огромна доза на иронија. Текстот го пастирав баш поради тоа, да видите на што личи lol! lol! . Ја одамна престанав да се нервирам ради вакви ствари и тоа топло ти го препорачувам и на тебе, пошо уместо да се нервираш можеш да си пукаш сеир и да се смееш. afro

иначе: Азра - Филигрански Плочници
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Сре Јан 03 2007, 01:57

пеер закон е песната! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Сре Јан 03 2007, 19:19

MC Hammer - Can't touch this
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   

Вратете се на почетокот Go down
 
Песна која ја слушате
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: