Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Песна која ја слушате

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Саб Јан 13 2007, 17:27

Нулта Позитив - Мара
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Саб Јан 13 2007, 17:29

Нулта Позитив - Мара
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Саб Јан 13 2007, 21:03

Модро и зелено - ЕКВ (Нате не се пали!)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пон Јан 15 2007, 18:25

Slash напиша:
Модро и зелено - ЕКВ (Нате не се пали!)

lol! lol! lol! lol!

Шарло Акробата - Она се Буди
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 16 2007, 15:21

Eminem ft. 50 Cent & Lloyd Banks - You Don't Know
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 16 2007, 15:24

Michael Jackson - Billy Jean
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 16 2007, 16:58

NaTaLi напиша:
Slash напиша:
Модро и зелено - ЕКВ (Нате не се пали!)

lol! lol! lol! lol!

Шарло Акробата - Она се Буди
Нате се пали на други ствари не на тоа! lol! јас слушам Аlice In Chains - I Stay Away! Zakon pesna! bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Вто Јан 16 2007, 20:37

smiley Smile напиша:
NaTaLi напиша:
Slash напиша:
Модро и зелено - ЕКВ (Нате не се пали!)

lol! lol! lol! lol!

Шарло Акробата - Она се Буди
Нате се пали на други ствари не на тоа! lol! јас слушам Аlice In Chains - I Stay Away! Zakon pesna! bounce

lol! lol!
Cream - Sunshine of Your Love
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:26

https://www.youtube.com/watch?v=YK1Ut19djME

ај кажете ми втората песна која е? не мора да ја гледате содржината на видеото од дота е знам дека не сакате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:29

зашто да не сакаме Very Happy па си играме дота ние од дамна Very Happy добро сеа не толку активно у последно време зашто wow ја фатив (у последно време може не беше добар збор ... тоа е скоро 2 год Razz )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:31

иначе на слушам напиле се улице од бело дугме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:34

Karate Kid напиша:
зашто да не сакаме Very Happy па си играме дота ние од дамна Very Happy добро сеа не толку активно у последно време зашто wow ја фатив (у последно време може не беше добар збор ... тоа е скоро 2 год Razz )

абе кажи ми втората песна како се викаLaughing тоа прашав јас

EDIT: ок најдов


Последната промена е направена од на Чет Јан 18 2007, 14:42. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:43

незнам не ми го пушта линкот нешто :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:44

аа ок ондак Very Happy од после го видов постот Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:48

Karate Kid напиша:
незнам не ми го пушта линкот нешто :S

иначе за линкот youtube прави проблеми треба refresh да кликнеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 14:49

да приметив го глеам клипот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 16:04

Bella Maria de Mi Alma - Antonio Banderas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 19:23

jas gi susam depeche mode! sea pesni ne znam! onaka si odi! na tv ima koncert! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 19:50

Starting Rock ft. Diva Avari - Don't Go
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 22:25

хммм! од пласибо - дарк глобе (хихи) Placebo - Dark Globe (ова ме потсеќа на глоби!) ааааааааааааааа! affraid хихи! сеа ми почна џони кеш док јас се глупирам! хихи. bounce geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 22:43

Bryan Adams - Summer Of 69
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Чет Јан 18 2007, 22:51

моментално некои trance/techno i dont know stuff со брат ми пуста тука...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пет Јан 19 2007, 13:54

Michael Jackson - Billy Jean
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пет Јан 19 2007, 18:02

Alice In Chains - Nutshell Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   Пет Јан 19 2007, 18:12

Lionel Richie - I Call It Love
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Песна која ја слушате   

Вратете се на почетокот Go down
 
Песна која ја слушате
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: