Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Помош (Прашања и одговори)

Go down 
АвторПорака
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Помош (Прашања и одговори)   Нед Окт 15 2006, 01:00

Овде нормално ќе барате помош доколку нешто ве мачи во врска со вашиот компјутер...Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   Саб Фед 17 2007, 01:18

mene me maci eden problem. nemozam da se odlepam od nego?
aj sea kazi so da praam?
p.s,imam i eden drug problem osven na tri meseci mojata strana nemozam da ja hostiram besplatno na podolg period?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   Саб Фед 17 2007, 13:18

Епа јебига за да си ја хостираш ќе си платиш. Така оди тоа во светот на бизнидот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   Саб Фед 17 2007, 14:48

dobro slash toa i ja go znaev
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   Саб Фед 17 2007, 15:56

Ок ти побара помопш ја ти кажав зашто доро сум упатен во бизнисот со IT.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   Саб Фед 17 2007, 16:30

Немора да платиш за да хостираш ја хостираш страната. Имаш на нет сервери што ти нудат подобри услови...
Прочепкај по нет... Иначе сега можеш доста ефтино да пројдеш со плаќање, околку 2000 ден, годишно...
Зависи што ти треба. Иначе за каква страна се работи ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   Нед Фед 18 2007, 00:39

prvo:Slash i jas sum dobro upatena vo biznisot so IT ama mene mi trebaat poopsiren odgovor na primer kako Moscow_boy
vtoro:za godisno plakanje i sl znam ama mislev da ne poznavate nekoja strana kaj so moze besplatno da se hostira poveke od 3 meseci
poznavam 2 strani ama tamu e se po 3 meseca pa ke moram na sekoi 3 mes da povtoruvam
btw fala za pomosta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   Нед Фед 18 2007, 02:04

Види иако не ги поштувам грците ама они имаат една јака поговорка која вика: Ем евтино ем добро нема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Помош (Прашања и одговори)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Помош (Прашања и одговори)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија-
Отиди до: