Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Бисери

Go down 
АвторПорака
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Бисери   Пет Ное 03 2006, 12:42

Држ ми го копилево, да и се насмеам на копиљарката.....
...и камионот лета со брзина од.....
Па знаете деца....Теодора била....па како да ви кажам...хмм...јавна жена...
Што си седнала така, како раскравена?

Продужете Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Пет Ное 03 2006, 16:29

Koga ke zadzvoni ke dzvoni! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Пет Ное 03 2006, 16:37

хаха денес на математика...ја станав порано да си ја земам јакната
пошто и така владееше неред на часот, и кога ме виде професорката:,,Зар
и ти сине Бруте?"lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Пет Ное 03 2006, 16:40

Zapalete svetlo, nisto ne slusam! Smile

-Profesorke ima mrtva cavka na prozorot!
-Ostavete ja ke si letne! Smile Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Пет Ное 03 2006, 17:10

Бебе ти текнува на = Машки половен орган =
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Пет Ное 03 2006, 18:06

Половен ??? Smile Smile Smile Smile Smile : )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Пет Ное 03 2006, 19:21

smiley Smile напиша:
Zapalete svetlo, nisto ne slusam! Smile

-Profesorke ima mrtva cavka na prozorot!
-Ostavete ja ke si letne! Smile Very Happy

Тоа го рече мојата екс професорка по Физика.
Сличен кикс што го кажа беше, јас за моите дечиња на научат стоејки ќе седам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Пет Ное 03 2006, 20:57

Ako imas znaci imas! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Нед Ное 05 2006, 20:37

Звонко
Михајловски:- Драган Ќириќ,
играч со долга коса но со големи можности!

- Колега, може ли мало ремизе на натпреварот?

- А потоа, кадравиот гаучо тргна по кривиот пат на кокаинските ноќи.

- Крилото никогаш не паѓа далеку од бекот.

- Сите минуси на господинот Целзиус не можеа да го расипат натпреварот.

- Чуден начин на додавање - силно и никому!

- Најдовски скокна одлично, но преку пречката.

- Го задоволи тренерот и затоа сега игра.

- Каков удар! Го подели воздухот на водорот и кислород!

- Топката прелета паралелно со Ибарската магистрала.

- Ова беше поголема опасност за авионите од типот Авакс отколку за голот на
Пандуровиќ.

- Преполн стадион на Партизан, 50000 луѓе. Замислете, тоа се 100 000 дланки!


------------------------------------------


Добросав
Гајиќ:- Зоран Савиќ
имаше мала непријатност овие денови. Умре мајка му.

- Американските кошаркари се високи 2 и повеќе метри.

- Тие се состанаа на кратки, едномесечни и триесетдневни припреми.


-------------------------------------------


Милојко
Пантиќ:- Овој судија е
познат по тоа што дели картони како новогодишни конфети.

- За овој натпревар продадени се 30.000 гледачи.


-------------------------------------------


Владанко
Стојаковиќ:- А сега да
видиме зошто Германците се радуваат. Па да, тоа е гол!

- Мекманаманаман! (McManaman)

- На стадионот се собраа 30000 динари.


-------------------------------------------


Јордан
Ивановиќ:- Што би рекол
нашиот народ - дежа ву!


-------------------------------------------

Срѓан Кнежевиќ:


- Почитувани
гледачи, се извинувам поради овој прекин. Организаторите на Олимпијадата
штотуку ни забранија да пушиме во кабината. Еве, и колегите Шпанци се бунат, не
сум само јас!

- Па видете го, драги гледачи, ова тело. Богинскаја е највисока од сите
гимнастичарки и тоа се гледа на нејзината издолжена фигура. Со еден збор -
жена!

- Видете само како е градено ова момче. Секоја мајка би го посакала во својот
дома, а уште и овие предвоени мустачиња!

- Цела Југославија сега сигурно е на раце!


-----------------------------------------

Душко Кораќ:


- Сега ќе ја
слушнеме американската фирма.

- Ова е Кели Ериксон, малата Швеѓанка што скока во вис. А ова е нејзината
мајка, мама Марија која секаде ја следи својата ќеркичка и не ја испушта од
вид. Човекот кој сега го гледате е Џон Година, фрлач на кладиво. Него не му
требаат мама и тато.

- Судијата изгледа стави прокурин во очите и сега многу подобро гледа.

ova se biseri na anstite sportski komentari pa slobodno uzivajte
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Вто Јан 23 2007, 00:02

отвори да видиш дека е затворено (ја)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Вто Јан 23 2007, 00:15

ке те убијам бе ! има да ме памтиш цел живот ! (другар од основно )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Саб Фед 10 2007, 01:45

ogi nemoj mnogu da ubivas te mojam sajtov ke go napravime klanica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Саб Фед 10 2007, 12:47

Night Crawler напиша:
ogi nemoj mnogu da ubivas te mojam sajtov ke go napravime klanica

аааааааааааа извини !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бисери   Сре Апр 25 2007, 11:09

Птицава лета у место! Глеј ја, глеј ја... лета, лета - а не лета!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бисери   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бисери
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: