Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Дебилни блогови

Go down 
АвторПорака
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 16:06

Еве ви пример

http://masha.blog.com.mk/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 17:27

која е оваа ејјјјјјјјј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 17:28

хехех поглупа идеја за блог не можам да добијамbounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 17:35

Читајте ја од почеток Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 17:40

NaTaLi напиша:
Читајте ја од почеток Smile Smile Smile Smile Smile Smile

е да бе, неам друга работа Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 17:53

Pa iskreno i nemas! Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 17:55

affraid Lele kolku e supacki blogov, kaj k** go najde???? Lele muko!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пет Ное 03 2006, 17:57

NaTaLi напиша:
Читајте ја од почеток Smile Smile Smile Smile Smile Smile

хех ќе си го загадувам мозокот со вакви работи...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Саб Ное 04 2006, 15:37

Lele ama ima i drugi glupi blogovi! Ima tamu linkovi sto vodat kon drugi takvi!!! affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Саб Ное 04 2006, 15:42

hihi, ima i blog za volsebnicki i ima da se glasa dali da se zatvori forumot! jas veruvam vo vas deka ke ja napravite vistinskata odluka! odete na www.charmed.blog.com.mk . ama da znaete odite na vas rizik!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Саб Ное 04 2006, 16:04

Вакви блогови би ги бришел без да размислам... Какви кретени има на светов еиии....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пон Ное 06 2006, 01:06

smiley Smile напиша:
hihi, ima i blog za volsebnicki i ima da se glasa dali da se zatvori forumot! jas veruvam vo vas deka ke ja napravite vistinskata odluka! odete na www.charmed.blog.com.mk . ama da znaete odite na vas rizik!!! Smile

Glasav...ali malce sme bile be... Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пон Ное 06 2006, 01:14

Aj ve molam glasajte za blogot pod itno da se zatvori!!! Ako gi zdruzime silite ke imame eden pomalku debilen blog!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пон Ное 06 2006, 18:24

Овој блог треба да се забрани за сите оние кои имаат срцеви и други видови проблеми. Ма да треба да се забрани за сите. Ова ти се вика навреда на Македонија. Дај тргнете ја да не умреме млади
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пон Ное 06 2006, 21:17

Pa ako sakas da se zatvori glasaj da se zatvori!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Саб Јан 13 2007, 18:46

еј абе овие блоговиве толку се дебилни со не заслужуваат да бидат во Хумор ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Саб Јан 13 2007, 21:00

Паааа прилично дебилно нешто. И по фацата и се глеа. Very Happy Very Happy Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Нед Јан 14 2007, 10:50

eee да ... али што сакав да кажам беше дека не се баш смешни туку повеке дебилни, затоа не заслужуваат да бидат овде....

Хумор=funny things ме свакаш нели Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Нед Јан 14 2007, 16:08

епа немаме подфорум трагедија! шо ќе се праи? живот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Нед Јан 14 2007, 20:00

ее за жал ... а се размислуба за таков подфорум ?
или не е баш нај соодветно место овде .. ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Нед Јан 14 2007, 21:16

не, не е баш ок да ставаме такви ствари!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   Пон Јан 15 2007, 10:48

smiley Smile напиша:
не, не е баш ок да ставаме такви ствари!

да да сватив ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дебилни блогови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дебилни блогови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: