Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Фудбал

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Нед Апр 08 2007, 10:29

леле не ми се верува од резултатите вчера .... пеер што се дешава со европскиот фудбал .... сите фаворити се заебаа ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Нед Апр 08 2007, 17:08

абе тоа ее калкулација со составот пошо у вторник продолжува лига на шампињони па затоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Нед Апр 08 2007, 18:33

Сега тие што се први на табела пуштаат утакмици на тие што може да испаднат па има “изненадувања“. И сега дефинитивно Ман Утд ке ги пушти Рома зошо мораат да си го пазат англиското првенство.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Нед Апр 08 2007, 20:42

абе не коментирам повеке на тоа ... после утакмицата продолжуваме овде ... ај кључ на тој муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Нед Апр 08 2007, 21:32

А од фаворитите и Интер играа нерешено, а Лацио по стандард си тепаа и што е најважно Милан ги згазија Емполи и сега се 5 место со еден бод помалку од Палермо. Палермо има утакмица повеке од Милан и наредно коло игра на Сан Сиро против Интер што значи дека 4 место им е осигурано на Милан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Нед Апр 08 2007, 21:40

па за тоа реков дека имаше многу неочекувани резултати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Пон Апр 09 2007, 13:55

ајде народе подоготвувајтесе пошо утре ке бидат интересни утакмици ке има плачење и радувањеVery Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Пон Апр 09 2007, 20:15

утре ке им ебеме матер на рома!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Вто Апр 10 2007, 22:55

ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ !!!!! 4 : 0 на полувреме !! во 3 минута од 2 полувреме 5 : 0 !!!! РЕКОВ ЈА КЕ ИМ ЕБЕМЕ МАТЕР НА ВОЛЧИЦИТЕ !!! УШТЕ 2 ГОЛА КЕ ПАДНАТ ДЕФ !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Вто Апр 10 2007, 23:40

ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ СРАМОТА !! ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ !!!! кај се бе рома дики !? дома дома си отидоа !! реков јас ке ги решиме дома ама ти со тоа инат тиквата НЕ па НЕ !! пффф учи бе од најдобрите ! а најдобрите се МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Сре Апр 11 2007, 00:06

ајде оги ти се исполни желбата ајде Very Happyа и мене ми се напраи мерак не само за манчестер него и за јуве пошо ги тепаше наполи Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Сре Апр 11 2007, 00:10

море види ме мене у знак на манчестер сум веке цела недела !! ја навијам уште од пред недела дена за утакмицава! ептен голем фан сум на манчестер и не се откажав од тимот ! а дека си се најбоље си покажаа пред пола саат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Сре Апр 11 2007, 17:55

Ја колку да дадам до знаење дека сум тука пишувам ова, а после вечерашниве натпревари ке има шо да се пишува.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Сре Апр 11 2007, 19:47

ке има ке има, и ке мора да се нагласи дека баерн ке го прегази милан!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Чет Апр 12 2007, 16:31

Па кај сте сега Баварци да ви ги читам “победничките“ постови. Или Баерн уопште не ни имаше фанови, туку овие на Ман од уплав шо имаат од Милан се молеа да тепа Баерн.
Абе им одржавме лекција по фудбал на секој дел од теренот. Можеше Кака уште некои 3 гола да бапне ама греота му беше, ипак го поштува Кан. А Неста покажа кој е и што-најдобар дефанзивец у свет. Него на трибини беше Фергусон и пребледуваше таму од уплав кога виде колку се јаки Милан и со каква леснотија ги млатат Баерн и тоа у гости.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Чет Апр 12 2007, 17:03

Ќе видиме Ќе видиме дали ќе го малатат и манчестер...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Чет Апр 12 2007, 17:21

Абе Ман начекаа село без кучиња па удри... Абе Неста е у Милан бе еееееејјј!!! Одбрана е тоа, ги виде ли Баерн колку беа безнадежни. Подолски не ни виде шо марка е топката, Макај виде дека е со ѕвездици,ама најуспешен им пеше Роке-он успеа и да ја пипне топката, да види колку е тврда.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Чет Апр 12 2007, 18:24

Швајнштајгер не играше иначе Дида ќе броеше колку чворови има мрежата....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Чет Апр 12 2007, 19:29

Абе Шева уште да беше у Милан ке дадеа они и 4 гола... ама да беше. А Швајнштајгер покрај Гатузо во првата утакмица не мрдна, а во Минхен Гатузо беше уште порасположен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Саб Апр 14 2007, 21:35

се слагаме марко! манчестер не се ич за потценување ! не се заебанција! играат премногу офанзивно за да можеш да кажеш дека милан имаат големи шанси против нив! иначе ок да си признаам дека тоа што го пишав за милан-баерн беше чисто од инат колку ги мрзам миланезите! затоа и бев за баерн
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Пон Апр 16 2007, 19:03

Море навиваше за Баерн пошо имаш уплав од Милан и знаеш дека у полуфинале ке ти испаднат Манчестер.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Пон Апр 16 2007, 19:56

незнам за шо правите муаб ет пошоио ме мержеше да читам позади ама сеа во моментов би рекол дека ке се згреси ако с епотцени милан иако јас сум еден од многуте луге кои од дното на душата го мразат милан ама сепак морам да кажам дека не смее да се потцени пошо полека се врака во некоја формаVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Пон Апр 16 2007, 20:23

Па така е. Овие ги видоа Манчестер како начекаа „село без кучиња“ и пукнаа седум гола па сеа мислат најбоње се они. Сите ги критикуваат старите играчи во Милан ама токму со нив се поминува полуфинале и секако се зима титула, со искуство.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Вто Апр 17 2007, 17:25

јас пак ке речам, како и да играат милан, немаат напад, неможат да стиснат они како што можат манчестер и нема да се доближат до 16метри асално, ок имаат сеа милан јака одбрана ама овие имаат многу јак напад, ај ке видиме сеа кое ке преовлада!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Вто Апр 17 2007, 17:28

Абе со 1 гол доволно им е на Милан да решат натпревар и после може уште еден од контра напад и пријатно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фудбал
Вратете се на почетокот 
Страна 11 of 14Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: