Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Од што се плашите најмногу?

Go down 
АвторПорака
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Од што се плашите најмногу?   Нед Ное 05 2006, 19:30

Доста филоСофија...малце и психологија Razz

Јас најмногу се плашам од висини и од кучињаMad Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Нед Ное 05 2006, 19:52

Od visina ne! Ama najveke sto mrazam i od sto se plasam se insekti!!! Ne gi podnesuvam!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Нед Ное 05 2006, 19:54

smiley Smile напиша:
Od visina ne! Ama najveke sto mrazam i od sto se plasam se insekti!!! Ne gi podnesuvam!!! Smile

хехе тие мали нежни суштества...lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Нед Ное 05 2006, 23:34

Од губење тло под нозе, тераси без огради(посебно ако се високи), земјотреси, пожари, поплави, лавини, сообраќајки(и воедно претчуството дека ке погинам у некоја, пу пу недај Боже), количките у луна-парк(поради трауми од детство-таму ми останаа 2 половини од моите први трајни заби Very Happy )...толку ваљда... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Пон Ное 06 2006, 17:00

Од неуспех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Пон Ное 06 2006, 17:21

Lele pa ova e mn filozofski! ili treba filosofski? aj nema veze. Ja isto taka imam i fobija od toplo u stil vreli stvari, a i od ostri stvari samo sto so taa bolje se spravuvam! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Пон Ное 06 2006, 18:14

Го заплашувам стравот!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Вто Дек 12 2006, 21:58

smiley Smile напиша:
Lele pa ova e mn filozofski! ili treba filosofski? aj nema veze. Ja isto taka imam i fobija od toplo u stil vreli stvari, a i od ostri stvari samo sto so taa bolje se spravuvam! Smile
Сватив нема фајде од такви глупости да се плашам! Сеа само се плашам од луди луѓе пошто тие се спремни на се! Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Сре Дек 13 2006, 00:39

Едноставно не се плашам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Сре Дек 13 2006, 15:23

*od smrtta na lugeto sto gi sakam*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Вто Јан 16 2007, 19:57

ја се плашам само кога ми е страв !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Вто Јан 16 2007, 19:58

стварно незнам како да објаснам така да ова е тоа ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Пет Јан 26 2007, 20:28

jas luge najmnogu se plasam od zmii.Pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Саб Фед 17 2007, 01:13

se plasam sekogas koga ke padne nok.Cudna rabota ne se plasam da setam sama vo temnica ama nok koga ke dojde...
i jas neznam so fobija ke bese toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ilo
ново членче
ново членче
Ilo

Број на мислења : 13
Age : 30
Локација : veles
Registration date : 2007-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Пон Апр 30 2007, 15:02

od sto se plasam!?
iskreno se isplasiv koga padnav od vtor sprat.i sega sum ziv i zdrav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   Пон Апр 30 2007, 15:11

јас најповеќе се плашам од висина!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Од што се плашите најмногу?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Философија и психологија-
Отиди до: