Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Претставете се! [old]

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Претставете се! [old]   Сре Ное 08 2006, 00:31

Како што не учат во `школо` културно е да се претставиме.
Темава е сите нови членови да кажат по некој збор за себе, се разбира ако се `културни` lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Сре Ное 08 2006, 00:41

уште една тема за правење бескорисни постови... Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Саб Ное 11 2006, 14:26

zdravo, zdravo, zdraaavo da se upoznamo:) Smile :)epa vaaka jas sum zoko u4am vo sugs rjk i sum 2-6 klas i jas odam na angliski i mislam deka imaaa vreme za se ako se saka:)SmileSmileSmile i jas sakam da ja pozdravam mama , tato i bato 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Саб Ное 11 2006, 15:31

Zdravo \m/! Jas sum Simona K. (mislam znaete kako e ponatamu) i ucam(ne bas) vo RJK u II-6! Od moite ostanati postovi moze da se zakluci deka sum metalka, deka sakam sf filmovi i deka isto taka go sakam i filmot taka zvani Kill Bill(i Kita U Bila). Sakam da ja iskoristam ovaa prilika da gi pozdravam site sto me znaat(a ne me mrazat)! Smile P.S. Pozdrav isto taka do nate so pesnata GYBWS! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Саб Ное 11 2006, 15:49

smiley Smile напиша:
Zdravo \m/! Jas sum Simona K. (mislam znaete kako e ponatamu) i ucam(ne bas) vo RJK u II-6! Od moite ostanati postovi moze da se zakluci deka sum metalka, deka sakam sf filmovi i deka isto taka go sakam i filmot taka zvani Kill Bill(i Kita U Bila). Sakam da ja iskoristam ovaa prilika da gi pozdravam site sto me znaat(a ne me mrazat)! Smile P.S. Pozdrav isto taka do nate so pesnata GYBWS! Very Happy

Благодарам. Инаку оригиналниот наслов на песната е Girl, You'll Be a Woman Soon и е посветена на моите атрибути... Laughing
Иначе се викам Наталија, ко што ми се гледа од никот, ама аватарот не е моја слика Neutral Омилени филмови ми се Кита у Била и Бобо Смраде, а омилена песна ми е српската верзија на My Humps. Сакам да ги поздравам сите што ме знаат со песната Доџи на морски гребен, а smiley:) ја поздравувам со песната Closer. jeb1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Саб Ное 11 2006, 15:52

Lele Nate mnogu fala za ovie pozdavi ja isto taka zaboraviv da gi spomenam moite ''omileni (na nekoj nacin) grupi'' a toa se NIN i Type O Negative! Pozdrav do nivnite pejaci! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Саб Ное 11 2006, 15:57

ЈА ИМА ЛИ НЕКОЈ ДОН КИХОТ?????? ИЛИ ВЛАДЕТЕЛОТ ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Саб Ное 11 2006, 15:59

NE!!! Ako ja imavme nemase da bideme ovde!!!!!!!!!!!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Al3k
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 1
Age : 28
Локација : пред монитор
Registration date : 2006-11-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Нед Ное 19 2006, 16:39

Здраво, јас сум Алек и тука сум по покана на вашиот ценет администратор.

пс. Поздрав до Натали со песната You Shook Me All Night Long Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 27
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Нед Ное 19 2006, 17:42

* zdravo ja sum Ana i neznam sto drugo da vi kazam za mene, ne obozavam mnogu da zboram sama za sebe. Pa ako sakate moze da pisete so mislite za mene, ama najiskreno bas mi e gajle***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Нед Ное 19 2006, 18:51

*@ne* напиша:
* zdravo ja sum Ana i neznam sto drugo da vi kazam za mene, ne obozavam mnogu da zboram sama za sebe. Pa ako sakate moze da pisete so mislite za mene, ama najiskreno bas mi e gajle***

Сигурно ? afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Нед Ное 19 2006, 22:14

Al3k напиша:
Здраво, јас сум Алек и тука сум по покана на вашиот ценет администратор.

пс. Поздрав до Натали со песната You Shook Me All Night Long Smile

Добредојде Smile Smile И фала на поздравот Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Нед Ное 19 2006, 23:48

bebe prosto po4nav da ti zaviduem zs site te pozdravuvaat so ama sea ja koa ke ispodonesam narod na so ke te pozdravuvaat Smile Smile Smile sala na strana ja na si4kite tuk im pozelavam dobre dosli  pri nas (a kako sum go sklopil ova )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Нед Ное 19 2006, 23:56

zoko напиша:
bebe prosto po4nav da ti zaviduem zs site te pozdravuvaat so ama sea ja koa ke ispodonesam narod na so ke te pozdravuvaat Smile Smile Smile sala na strana ja na si4kite tuk im pozelavam dobre dosli pri nas (a kako sum go sklopil ova )

роден бугар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Пон Ное 20 2006, 00:00

aaaaa kazi im tome ami kak da vi kaza 4e nie sme edin nador dve drzavi (aabe dosta si igrav ke me napraat nacionalist)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Пон Ное 20 2006, 00:01

Хехе, зоко сеа вика, ас биах б`лгарин пред ити да се родиш :DDDD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   Саб Дек 30 2006, 01:42

Почнете да ја применувате темава !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претставете се! [old]   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставете се! [old]
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: