Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Ваш омилен филм?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Ваш омилен филм?   Нед Окт 15 2006, 15:56

Кои ви се омилени филмови?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Чет Окт 26 2006, 23:47

Ne e eden. Ama od poomileni mi se Star Trek i Star Wars! E sea OK se i kazi go, ovoj be, Gjavolot nosi prada! Zakon e! Pa so moda e! Normalno deka e zakon! Aam mi se svigaat i neko drugi drami vaka filmcinja ama ne mi teknue na nekoj posebno! I taka!Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пет Окт 27 2006, 21:42

E mi tekna uste eden film, se gleda od slikata Kill Bill! Ne e vazno dali Vol.1 ili Vol.2 i dvata se zakon! Mora da gi gledate!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Окт 29 2006, 15:12

Glup i Poglup, Ima li Pilot vo Avionot 1 i 2, Gol Pistol 1, 2 i 3, Dude Where is my Car ?, Euro Trip i mnogu drugi komedii Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Вто Окт 31 2006, 17:35

Dobro ti samo komedii! Pa zasto ne zemes ogledalo i glej si se sama! Ete polesen nacin da se nasmees! Ili na kraj kraeva javi mi se na mene! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Дек 09 2006, 17:09

Bez razmisluvanje pogolemiot del od serijalite za Bond James Bond
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Дек 09 2006, 17:29

Scary Movie 1,2,3,4
Texas Chainsaw Masacre
Friday 13th
The Ring 1,2
Borat
Lost In Space
Harry Potter 1,2,3,4
Star Track - Nemesis
Fredy vs. Jason
Dumb and Dumber
When Harry Met Lloyd
Naked Gun
Police Academy
...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
..::MA4OR::..

Број на мислења : 126
Age : 25
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Јан 14 2007, 01:47

Proof напиша:
Scary Movie 1,2,3,4
Texas Chainsaw Masacre
Friday 13th
The Ring 1,2
Borat
Lost In Space
Harry Potter 1,2,3,4
Star Track - Nemesis
Fredy vs. Jason
Dumb and Dumber
When Harry Met Lloyd
Naked Gun
Police Academy
...

И ЈАС СЕ СОГЛАСУВАМ СО ТЕБЕ.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Јан 14 2007, 16:06

samo tragedijata e sto Star Trek e gresno napisano!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Јан 14 2007, 16:43

е добро де се случува греска во пишувањето Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Јан 14 2007, 17:00

Да додадам тука ми се и Троја, Глуп и поглуп Face/off и многу други.
Аааа да заборавив Blade 1,2 i 3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Јан 14 2007, 21:13

Вчера го гледав Face/off и ок е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Јан 14 2007, 22:02

ау да морам и јас да гоо напишам троја а и еве најново би го додал супермен новиот дел тоа за мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 02:28

леле се извинувам јас заборавив да го спомнам Ван Хелсинг го глеав пред некој ден! Супер филм, и прекрасно одбрани глумци! Браво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 14:36

абе дури сеа си го гледала ван хелсинг тој стар филм е бе!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 15:42

ако де! па што? го глеав и the departed со мет дејмон и леонардо ди каприо! тој е многу добар!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 17:06

smiley Smile напиша:
леле се извинувам јас заборавив да го спомнам Ван Хелсинг го глеав пред некој ден! Супер филм, и прекрасно одбрани глумци! Браво!

Ејј татко ми го гледаше, мене ми се смачи, знам кој што ќе каже Smile
Едно 500 пати го имаат давано на ТВ.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 17:24

сеа глеав еден филм на ДВД и се изгазив од смеење Laughing филмот се викаше Little Man и дефинитивно ви викам да си го земете ако сакате да се насмеете добро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 17:28

Moscow_BoY напиша:
smiley Smile напиша:
леле се извинувам јас заборавив да го спомнам Ван Хелсинг го глеав пред некој ден! Супер филм, и прекрасно одбрани глумци! Браво!

Ејј татко ми го гледаше, мене ми се смачи, знам кој што ќе каже Smile
Едно 500 пати го имаат давано на ТВ.
еј не заебавај баш е добар! јас ван хелсинг го викам ван секси! Smile lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 17:31

За мене добар филм е Кум ; Добриот, Лошиот и Гадниот ; 007...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 17:44

Pool holl jankeys го има некој глеано ? ако има некој обожавател на билијард обавезно да си го земе !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 18:01

abe ako sakate smeenje zemete go Mr. Bones filmot e cepki
a inace najomileni mene mi se site delovi od Star Trek ama tie so se so Pikard ovie drugive se epten starinski
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пон Јан 15 2007, 18:30

Gridlock со 2Pac
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Вто Мар 06 2007, 19:33

"A Cinderella Story"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Вто Мар 06 2007, 23:39

Otkacenata rusokosa,thirteen,cinderella story,od akcii OO7......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваш омилен филм?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: