Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Вашето тело на Кока Кола

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Саб Фед 10 2007, 15:03

Абе шо? Па мене не ме прашувајте тоа! прашајте го нашиот експерт - НаТаЛи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Саб Фед 10 2007, 15:57

ок НАТАЛИ !!! ХЕЛП !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Саб Фед 10 2007, 16:19

не разбрав убаво вежби за шо? и шо Нате треба да објасни?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Саб Фед 10 2007, 20:10

вежби за издржливост на џигер! тоа треба нате да го објасни!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Саб Фед 10 2007, 21:31

smiley Smile напиша:
вежби за издржливост на џигер! тоа треба нате да го објасни!


не ме мести! lol! lol! и не ја учи младинава да се алкохолизира и кокаколизира. ја останувам воздржана во поглед на ова прашање, и мудро ќе молчам, со цел да не давам лош пример на помладите генерации.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Нед Фед 11 2007, 00:29

ехм .... ај сеа немој така, изврши си ја задачата што ја побаравме од тебе Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Нед Фед 11 2007, 18:28

нате шо и да праиш не го праиш да изглеа мудро! lol! абе јас не им викам да пијат! ни кока кола ни алкохол! ја не пијам алкохол а од вчера ни кока кола! afro сеа идам да study биологија!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   Нед Апр 29 2007, 11:59

Тоа е затоа што во Кока-Колата има дрога!Very Happy Инаку знаете дека е штетна?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашето тело на Кока Кола   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашето тело на Кока Кола
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: