Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Другарство?!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Нед Aвг 12 2007, 17:10

Efi напиша:
Ау кои ставови ама Оги си има искуство со најбољи другарки па не го рчкајте. бтв темава е стаена зш се кладев со една другарка колку машки ќе одговорат со да а колку со не

explane pls .... да не дојде до недоразбиреање ....

и дообјасни што сакаше да кажеш со
efi напиша:
Ау кои ставови
...

и за крај кажи резултатите Very Happy ја доби кладбата или не Very Happy?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Пон Aвг 13 2007, 00:09

Ja dobiv kladbata a sakav da kazam deka ti imas drugarki i znaes kako da postapis!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Пон Aвг 13 2007, 23:23

Efi напиша:
Ja dobiv kladbata a sakav da kazam deka ti imas drugarki i znaes kako da postapis!

ај кажи сега на што се кладеше ти Very Happy и btw фала Smile

P.S. дај сега да частиш едно чоколадо Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Чет Aвг 16 2007, 14:15

se dogovorivme za cokoladoto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Чет Aвг 23 2007, 21:34

да да и имам едно поголемко така Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Другарство?!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: