Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Вто Фед 20 2007, 13:49

Moe mislenje za onie sto igraat sportska da ne tipuvaat na prvite natprevari deka na pocetok nikogas ne se znae.Pocekajte go malku Vtoroto kolo.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Вто Фед 20 2007, 14:24

јас знам дека ке биде многу густо ке има добра фудбал а за другото ке видимеVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Вто Фед 20 2007, 14:26

Ја како верен навивач на Интер мислам дека ќе ги растурат Валенсија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Вто Фед 20 2007, 14:34

ја мислам дека ке има неизвесни утакмици, и дека ниедна од нив не е за на кладилница Razz многу се неизвесни за да ги играш сега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Вто Фед 20 2007, 16:11

stotuku doznav deka na trenerot na Real Madrid mu e postaven ultimatum.Toj mora da pobedi na mecot protiv Baern ako saka svojata trenerska kariera da ja prodolzi vo redovite na kralskiot klub.Sto mislite dali ova e kraj ili pak nov pocetok na Fabio Kapelo?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Вто Фед 20 2007, 16:36

што и да е капело ке има дебели проблеми .... мнооогу има да се ианамачи вечер за да си го задржи угледот ... а искрено јас мислам дека ке заврши Х таа утакмица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Вто Фед 20 2007, 19:54

абе нема ултиматум за капело него само му кажале дека бордот сакак он да го почне натпреварот со тим со го составиле тие во тоа е работата а иначе капело неам да мрдне од реал тоа се самоо спекулации зашо јасно им е на сите дека тим не се прај преку ноќ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Сре Фед 21 2007, 15:40

имал немал ултиматум, реал тепаа 3:2 ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Сре Фед 21 2007, 16:29

абе зашо јас викам капело нема да мрдне тоа се смао шпекулации и викам не се прај тим преку ноќ а се види шо може да напраии чичко капело!!!(не сум за реал него едноставно ми се свига играта на капело неговиот систем)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Сре Фед 21 2007, 16:41

а тачно е дека роналдињо ке си оди од барса ? и кристијано роналдо од манчестер ? за роналдињо разбрав до душа нешто ама не сигурно, неко ова за роналдо мислам дека се лаги !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Чет Фед 22 2007, 20:03

за роналдињо право да ти ккажам незнам пошо има некои шанси да фати џаде а за кристијано роналдо неам теоретски шанси да си оди пошо фергусон не го пушта додека е он таму и не за џабе се трудеше да го напраии играч ко шо е !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Чет Фед 22 2007, 20:37

Роналдињо вчера се УСРА!!!! Како прв пат во живот фудбал да игра.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Чет Фед 22 2007, 20:40

у секој случај мене повеке ме секира кристијано роналдо ... роналдињо не ми е нешто баш у прв план ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 00:14

Ја сеа прочитав у весник дека газдата на Интер е спремен да плати 50 милиони евра за Кристијано Роналдо така да...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 16:58

Ako si otide Ronaldo od Manchester, jas ke placam Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:01

Немој да плачеш пошо ќе дојде у мојот омилен тим
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:03

E ne moze! Ako si otide, nema da bide u mojot omilen tim. I togas ke se otkazam... Vise nema da gleam utakmici.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:19

Зашто така викаш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:22

Pa taka! Koga izgubi Portugalija na Svetsko vo polufinale cela nedela ne prestanav da placam i posle toa ic ne gledav utakmici. I sea uste mi fali Ronaldo da si otide od Manchester, i toa uste vo Inter. Aj da idese u Barsa...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:23

А шо не го сакаш Интер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:25

Pa ne bas. Ustvari ja ne go sakam timot poso tatko mi e za niv i nonstop se karame, zaso on gi vrega Manchester, ja moram da gi vregam Inter.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:26

Хехе. Иначе ако не знаеш ја сум верен навивач на Интер веќе 8 години
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 17:28

Bravo! Ja od Italijansko sum za Roma! Mislam, bev... Sea vise ne gledam Italijansko.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Пет Фед 23 2007, 19:25

не нема шанси да си оди Кристијано Роналдо од Манчестер ! како што вика столе, додека е фергусон од тимот додека е он тамо, верувај ми, ке цркне тимот ако и он си отиде нема кој да држи напад
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   Саб Фед 24 2007, 15:17

moze i kristijano da si odi deka pari se vo prasasnje.A inace pozdrav do verniot clen na INTER.Navistina sramota
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite   

Вратете се на почетокот Go down
 
Sto mislite za LIGA NA SAMPIONI kako ke zavrsat natpravarite
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: