Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Клеопатра била грда?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Пон Фед 26 2007, 20:07

Абе женската у млеко се бањала они грда... Како да не.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Пон Фед 26 2007, 22:12

abe Paparapacipipas ти си на хи5 така?пошо дкеа има иста слика ама да не сум утнал нешо или неVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Вто Фед 27 2007, 10:11

да иста е сликата и на неговиот хи5, иначе тоа е он со ранецот како го фатија измеѓу вратите у автобус Very Happy мора да се пофалам јас го сликав Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Вто Фед 27 2007, 12:02

абе забегувате од темата а клеопатра инаце се бањала у млеко за да биде УБАВА а не дека била
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Вто Фед 27 2007, 12:53

абе како што знам тоа е за да се омекне кожата или така нешто, а тоа немора да го практикуваш само ако си грд ... зашто ние користиме сите козметики ? зашто сме грди и да станеме поубави ? пфффф нема врска тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Вто Фед 27 2007, 22:18

Па зборот ми беше чим се бањала у млеко била убава од тоа, а не дека она не си имала и природна убавина него така си ја одржувала.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Вто Фед 27 2007, 22:33

Во Турција има базени каде се бањала Клеопатра, не знам дали бил некој ама фантастични се...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Сре Фед 28 2007, 10:49

абе луге нели свакате дека мора и да си природно убав пред се за да можеш и да одржиш некоја убавина со тоа што го преземаш (како клеопатра со млекото) неможеш ти да си грд како свиња и да се бањаш у млеко и да станеш најубав човек у свет !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Сре Фед 28 2007, 21:01

хахахахахаха

и шо дека била грда? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Сре Фед 28 2007, 21:06

temava smetam deka treba da se zatvori
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Чет Мар 01 2007, 12:19

NaTaLi напиша:
хахахахахаха

и шо дека била грда? Rolling Eyes

точак ... не не не не .... бицикл ...... не не не не ...... трицикл !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   Пет Мар 09 2007, 22:59

jas imam slusnato deka Kleopatra e sporeduvana so bozicata na ubavinata Afrodita pa vidi dali e ubava ili ne
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Клеопатра била грда?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Клеопатра била грда?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Историја-
Отиди до: