Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Какви ви се плановите за денес?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 11:28

plan za denes neam neka bide so ke bide
p.s. karate kid mnogu bevte vcera nekulturni barem da mi kazevte koi ste
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 11:31

извини тоа не беше моја грешка, се избација како гром од ведро небо само ме собраа по пат и така .... извини стварно SadRolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 11:35

извинето ама џабе пак не те знам
али ај нема везе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 11:36

е де бе не е проблем Very Happy ке се запознаеме Very Happy јас знам која си после тоа вчера така да не е проблем, само да се видиме у школо деовиве и тоа Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 11:44

ај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 12:23

Денес нема планиви и ја како карате-кид че се излежавам зш денес часовите ми се кулирачки.
1Физичко
2Музичко
треба ли нешто повеќе да се каже.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 12:26

планирам да му ги дадам парите на марко за кладбата .... ама за жал ке биде тоа утре изглеада зашто моите ми киднаа од дома сабајле и ме оставија без скршен денар Sad aј ке биде марче ке ги добиеш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 13:05

А каква кладба ако не е тајна. Иначе мислам да се избричам сеа пошо се нервирам кога сум ваков
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 13:16

ке ти кажеме у школо неможе вака Very Happy иначе ке одам до кладилница да пуштам некое ливче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 13:19

roof биологија тетратката донеси ја.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 13:20

пруф донеси енциклопедијата те молам немој да ја заборавиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 13:20

Абе не се секирај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 13:22

абе ок само малце ми гори под газов за тоа кецот така да ..... ме свакаш нели ...Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 13:24

Нормално бе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 14:35

да седам дома пошто сум болна и да учам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 21:04

plan za denes nemav i nema da iam a za utre ke razmislam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Чет Мар 01 2007, 12:08

неам план јас пак ( ова константно станува ) ама во текот на денов ке се најде нешто да се прави
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Чет Мар 01 2007, 12:14

jas imam vo plan da iznerviram nekogo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Чет Мар 01 2007, 12:18

еееее може, ние имаме германски денес, па таа сигурно ке ја здивиме до даска ( додуша ова и да не ни е у план нонстоп се дешава Very Happy )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Чет Мар 01 2007, 12:20

heh nemozete da bidete polosi od nas znaes deka taa po biologija na sred cas si zamina?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Чет Мар 01 2007, 12:23

да знам, и знам дека и кај нас вчера сакаше, ни најави ама малце се смиривме и остана Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Пет Мар 02 2007, 11:55

plan za denes da bidam dobrovolec geografija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Пет Мар 02 2007, 11:57

Да учам биологија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Пет Мар 02 2007, 12:46

Ја учев така да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Пет Мар 02 2007, 22:27

Немам планови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви ви се плановите за денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: