Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Прашања и одговори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 08 2006, 01:23

Епа ја имам монгу теми во музика и филм па и таа титула модератор ја заслужувам! Бреее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 08 2006, 16:01

da bideme iskreni forumov ne go biva ima samo okolu 7-8 aktivni clena taka da mora da se prevzeme neso...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 08 2006, 16:14

Абе ја колку време викам да го пишуеме линкот по табли ама никој не го боли! Бреееее...Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 08 2006, 16:53

smiley Smile напиша:
Абе ја колку време викам да го пишуеме линкот по табли ама никој не го боли! Бреееее...Mad

Од мене имаш дозвола да го пишуваш на табли, а на нашата табла само од понеделник после 3 час(кога ми завршува дежуството ) lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 08 2006, 16:58

NaTaLi напиша:
smiley Smile напиша:
Абе ја колку време викам да го пишуеме линкот по табли ама никој не го боли! Бреееее...Mad

Од мене имаш дозвола да го пишуваш на табли, а на нашата табла само од понеделник после 3 час(кога ми завршува дежуството ) lol!
Паметно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 08 2006, 17:09

Па ја и нате како сме паметни тоа не се опишува!Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 08 2006, 17:17

Да бе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 01:18

Смајли некако не ти иде со модата а ?
Воедно Пруф е номиниран за модератор на литература, модераторите ќе бидат поставени до петок.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 01:21

Аааа. ок чекај!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 01:25

Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 01:59

Номинација за модератор на Убавина добрива Смајли Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 16:55

Jeeee... Smajli za moderator! Fala! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 19:58

Честитки за Смајли cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 20:00

bravo smajli!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 09 2006, 20:37

cheers cheers cheers Фала, фала, многу сте фини! Да ви се врати!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 02:28

абе во врска со модераторството треба тема да се отвори и да се гласа? мора ли се јас да правам? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 02:30

Еј а ќе ме биде ли модератор на Забава? Па у музика и филм многу теми отворив! Тој дел од форумот се прероди ради мене!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 02:46

High_Voltage напиша:
абе во врска со модераторството треба тема да се отвори и да се гласа? мора ли се јас да правам? Razz

Зошто не си во тек со работите, до петок членовите имаат шанса да се покажат во одржувањето на форумите, а во петок ќе има свечено доделување, со отварање на посебна тема нормално Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 02:50

ааа ок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 17:16

Ја не се натпреварувам, пошто овие ѕвездичкиве испод ников ми се многу секси lol! lol! а коа бев модератор ги немав Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 17:25

Се бара модератор за природни науки, тука спаѓа и астрономија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 19:48

Според мене за астрономија модератор треба да биде смајли а за природни науки можам и јас не ми е проблемVery Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 20:55

Ја поставив темата Астрономија и верувајте ќе ја водам најдобро од сите бидејќи сум непресушен извор на информации од областа на Астрномијата! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 10 2006, 21:30

Ок, епа отварајте сега за астрономија, малце теми да не има... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пон Дек 11 2006, 23:52

Dobro be koj se clenovive koj se registriraat a isto i ko da ne se registrirale sakam da kazam so pravat niso ne pisuvaat da ne kopiraat postovi pa da mi stavaat na dr forumi daj kazete gi znae nekoj koj se so se ili treba da se aktivira ban sluzbata:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања и одговори
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 21Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: