Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Образложувања

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Образложувања   Чет Окт 26 2006, 21:45

овде стојат образложувања за избришани постови, преместени или споени теми итн итн.

еве јас ќе почнам- ја преместив темата "песна што ја слушате" во подфорум игри, форум Тепање време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Вто Окт 31 2006, 21:48

иначе го ставив zoko за модератор на подфорум "Авијација" затоа што имаше желба и е поредовен од avijacijamk. епа zoko ај наздравје
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Чет Ное 02 2006, 16:59

fala i aj za pocetok izbrisav nekolku postovi na kupidon zs bea off topic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пон Ное 06 2006, 20:15

бришав еден пост на столе во темата за кирилично пишување и вицот на диме кој сите многу добро го знаеме Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пон Ное 20 2006, 00:14

ја подзачистив темата за борат од "р'чкањата" на москоу бој и симонче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пон Ное 20 2006, 00:17

Ја бришнав цела тема на Ане за искачањата, пошо немав појма кај би можела да ја преместам.....Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пон Ное 20 2006, 00:20

ако
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Дек 29 2006, 17:37

Ја заклучив темата Домашни миленичиња што се наоѓаше во филм! Pricini: ne i bese tamu mestoto, nikoj ne pisuva! Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Дек 29 2006, 20:09

Од сеа натаму во подфорумот литература каде јас сум модератор секој офтопик ќе биде бришан без пардон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Анастазија
ново членче
ново членче
Анастазија

Број на мислења : 43
Age : 29
Локација : Скопје
Registration date : 2006-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Дек 29 2006, 20:23

Што е многу погрешно. Доколку сакаш една тема да се развива не можеш да го кратиш застраувањето. Некогаш тема за музика може да заврши со разгледување на цитати од Библијата а некогаш и обратно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Дек 29 2006, 20:27

Една тема се развива со тоа што се разговара на таа тема а не да се пишуваат глупости
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Анастазија
ново членче
ново членче
Анастазија

Број на мислења : 43
Age : 29
Локација : Скопје
Registration date : 2006-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Дек 29 2006, 20:29

Со оглед на тоа што јас повеќе би сакала трескање глупости отколку копирање на туѓи мислења... Ај ти си знаеш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Дек 30 2006, 00:38

Јас на некои теми заборавив да ставам олд а се надевам тоа можат администраторите да го средат! иначе не ги заклучував темите у стил омилен филм пошто се надевам дека ќе имаме уште други членови и ќе треба да одговараат! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Дек 30 2006, 00:42

Ја ќе ги оставам сите теми у мојот подфорум отворени зашто мислам дека на сите може уште да се пишува. Ако администраторите не се согласуваат може да прават што сакаат со нив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Дек 30 2006, 00:57

Proof напиша:
Ја ќе ги оставам сите теми у мојот подфорум отворени зашто мислам дека на сите може уште да се пишува. Ако администраторите не се согласуваат може да прават што сакаат со нив

Во твојот подфорум можат сите да останат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Дек 30 2006, 01:15

Го подзачистив малце мојот подфорум од рчкањата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Чет Јан 04 2007, 02:57

Ја преместив темата Tolkien во архива зашто мислам дека веќе нема да се пишува на неа. Како и секогаш им давам за право на администраторите да ја променат мојата одлука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Јан 13 2007, 18:16

Преместив некои теми од Општо у Архива
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Саб Јан 13 2007, 18:16

Го преименив форумот Природни науки, во Образование и Наука, сметам дека е посоодветно...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пон Јан 15 2007, 17:14

podza4istiv neso u avionski nesreki epten ste zabegale btw taa tema e otvorena za statistika i izvestuvanja povrzani so avionskite nesreki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 01:32

Форумов го затворам, ќе биде отворен за некои 30 минути.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 03:48

Ги ставив сите теми од Тепање време во еден форум - Хумор и Игри, кој го преместив во форумот забава. Отворив форум за странски членови, кои не го знаат нашиот јазик. Деновиве ќе се регистрираат некои мои познаници, претежно од Полска и Русија. Можете да викнете и некои ваши другарчиња Smile Не е на одмет.
Исто така го сменив скинот на форумот, се надевам дека ви се допаѓа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 10:58

да закон е вака многу беше светол претходно Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 11:21

moscow boy, да те прашам нешто, ке може да се направи нешто во врска со бојата на текстот кога е во quote ? некако не се чита баш најбоље, темен е текстот а и позадината па ако може да се направи нешто во врска со тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   Пет Јан 19 2007, 12:05

топ е вака, ко ние корчагинци да сме DARK DEMONS или нешо така, јес да тоа зеленото одмара очи...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Образложувања   

Вратете се на почетокот Go down
 
Образложувања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: