Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 МАКЕДОНСКИ СПОРТ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: МАКЕДОНСКИ СПОРТ   Нед Мар 25 2007, 00:29

Абе катастрофа... Гол во предпоследна минута примивме...
Тој судијата да можеше гз** за хрватите ќе си го дадеше, да му е*** се по список.... Уффффффффффффффф Многу се живцирам !!!!!!!!
Педери не испотепаа, кога ќе дојдат во Скопје, мора да ги згазиме ...
И играчите и хулиганите !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: МАКЕДОНСКИ СПОРТ   Нед Мар 25 2007, 21:44

И Просинечки мајка му негова све му е***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: МАКЕДОНСКИ СПОРТ   Нед Мар 25 2007, 22:06

abe ne se drugite krivi nie si vodevme 1:0 nie si napravivme da dobieme crven karton i nie izgubivme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: МАКЕДОНСКИ СПОРТ   Пон Мар 26 2007, 12:34

абе имавме шанса ама сеа то е а иначе сезнае дека хрватска е многу појакаљ од нас ако можеше срна да им плесне гол на бразил не му бече многу проблем и нас да ни плесен едне таков али сеа то а е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: МАКЕДОНСКИ СПОРТ   

Вратете се на почетокот Go down
 
МАКЕДОНСКИ СПОРТ
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: