Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што читате во моментов?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 14:38

И тартиф треба да ја читаме ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 20:59

АХА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 22:24

Noviot broj na TAA Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 23:47

forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Мар 05 2007, 00:09

Ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Мар 05 2007, 13:39

Ја до сега читав македонски, па што направам направам...affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Мар 05 2007, 17:20

pak forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Мар 05 2007, 19:42

ama bas nisto
ako ne go ra4unam forumov:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Мар 05 2007, 21:37

ја има ли сега некој прочитано сид ? (магде го нема прочитано!!) ми треба да го читам тоа побрзо зашто кај и дае ке биде лектира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Мар 05 2007, 22:33

моментално ништо, али до полноќ треба да ги прочитам Сид, Александар Македонски и Тартиф Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Мар 05 2007, 22:47

Ваууу и ја Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Вто Мар 06 2007, 00:32

NaTaLi напиша:
моментално ништо, али до полноќ треба да ги прочитам Сид, Александар Македонски и Тартиф Neutral
Зш до полноќ? Тоа да не ти е границата до кога читашSmile Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Вто Мар 06 2007, 00:35

Proof напиша:
NaTaLi напиша:
моментално ништо, али до полноќ треба да ги прочитам Сид, Александар Македонски и Тартиф Neutral
Зш до полноќ? Тоа да не ти е границата до кога читашSmile Laughing

да, после ми паѓа концентрација lol! lol!

btw, до 11 страна сум на тартиф(прва книга за вечерва pale )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Вто Мар 06 2007, 01:00

Па немора за утре ? Или мора ? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Вто Мар 06 2007, 01:05

абе луге од прва ! ја имате ли сега прочитано ПЕСНА ЗА СИД !? не ми одговоривте а стварно ми треба, имам веке посебни односи со роза ..... негативни ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Вто Мар 06 2007, 12:32

Моментално читам историја.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 08 2007, 00:47

Ја моментално ќе спијам, зошто утре ме чека напорно студирање биологија, зш врска си неам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 08 2007, 01:38

ja ke 4itam int strani
neograni$en net baby
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 08 2007, 11:26

ја ке фатам можда да читам гео за денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 08 2007, 13:04

СВЕТСКИТЕ ЗАГОВОРИ
манипулациите на тајните друштва
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 08 2007, 14:32

biologija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 08 2007, 22:19

vamp-girl напиша:
biologija

абе 2 год си?
извини али као се викаш?Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 09 2007, 00:52

До сега читав биослогос па сеа читам вест
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 09 2007, 01:02

Efi напиша:
vamp-girl напиша:
biologija

абе 2 год си?
извини али као се викаш?Surprised

не е 2год, прва е, во 5ка учи се знам со неа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 09 2007, 01:20

Ja sea gi citam - Papata Jovana (Dona Fulfolk Kros) i Ubistvo vo orient ekspres (Agata Kristi) ... dve strani od ednata, dve od drugata Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што читате во моментов?
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Литература-
Отиди до: